אודות יהודים משיחיים,הברית החדשה,וישוע המשיח.

ארץ שטוחה, מזימות היהודים ושאר קונספירציות...

30/01/2020

חוץ מקבוצה קטנה של נוצרים מהכנסייה האורתודוקסית, גם בזמנים קדומים, הכנסייה לא סברה שהארץ שטוחה. כשהנצרות התפתחה, היא נכנסה לתוך הדעה הרווחת בנושא שקבעו האסטרונומים היוונים במאה השלישית לפני הספירה כי הארץ הוא כדור.
בימינו, תיאוריית הארץ השטוחה, כמו תיאוריות קשר רבות אחרות, מתפשטת בזכות הרשתות החברתיות.
בין המובילים בהפצת תיאוריה זו ניתן למנות מספר יהודים משיחיים. מבחינתם זה מה שהברית החדשה מלמדת.
לדבריהם, בספר מתי, בפרק הרביעי, בו כתוב על השטן שמנסה להסית את ישוע ומטרטר אותו כאוות נפשו, נכתב בין היתר: וַיּוֹסֶף הַשָּׂטָן וַיִּשָּׂאֵהוּ אֶל־הַר גָּבֹהַּ מְאֹד וַיַּרְאֵהוּ אֶת־כָּל מַמְלְכוֹת תֵּבֵל וּכְבוֹדָן (פסוק 8).
זו אחת ההוכחות החזקות שלהם שהארץ שטוחה. כי אם השטן שם אותו על הר גבוה ממנו יכל ישוע לראות את כל ממלכות תבל, העולם חייב להיות שטוח. אם העולם היה עגול, ברור שישוע לא היה יכול לראות את הממלכות הנמצאות בעיקולים...

 

מעבר לארץ השטוחה, ישנן תיאוריות קשר לא מעטות שיהודים משיחיים מאמינים בהן, וגם רועי קהילות ומבשרים בכירים חולקים את אותן אמונות ששורשיהן בעבר האפל של הכנסייה. המעניין הוא שאותן תאוריות שהפנו בעבר אצבע מאשימה נגד "היהודים", נאמרות כיום נגד "הרבנים"...

הירונימוס, מאבות הכנסייה טען כי את היהודים לא מעניין שום דבר שקשור לבורא עולם. סרטוני תעמולה המופצים ביוטיוב כ"הסברה משיחית", מסבירים כי הרבנים מתעניינים רק בעצמם:

"לא חשוב לרבנים מה אומר התנ"ך, חשוב להם מה אומרים הם עצמם".
"הרבנים חטפו את הכוח מאלוקים ונתנו לעצמם".
"הרבנים לקחו כמה פסוקים מתוך התנ"ך ועיוותו את המשמעות שלהם לגמרי כדי שהסמכות של אלוקים תעבור אליהם".

מרטין לותר, אבי הרפורמציה, כתב על היהודים ש"אין מה ללמוד מהם מלבד כיצד לסלף את דבר השם". לא פלא שאחד מעובדי המכללה למקרא (הרואה אותה כממשיכת דרכה של הרפורמציה) מפרסם "כשהרבנים מדברים על המשיח הם לא מתבססים על התנ"ך אלא על הדמיון שלהם".

השוואה אנטישמית נוספת נוכל למצוא גם במאה הקודמת בדמות מי שהחזיק בדעות דומות, הצורר הנאצי אדולף היטלר ימ"ש. ב'מיין קאמפף' טען היטלר כי יהודים מהווים רוח רעה המפרידה בין העמים, והרוח הזו היא הסמל של ההרס הבלתי פוסק בחייהם.
נראה כי לטענת דוברי היהדות המשיחית, הרבנים כלפי היהודים הם מה שהיהודים מהווים כלפי העמים במשנתו של היטלר:
"הרבנים שלא אהבו את העובדות שישוע מבקר אותם על מעשיהם סרבו לקבל את התוכחה שלו ולכן בחרו לדחות ולא לקבל אותו בתור המשיח, כתוצאה מכך הסיתו והדיחו את קהל ישראל נגדו מאז ועד היום" – דברי איתן בר.
כלומר, בקטע הזה ובקטעים נוספים אנו רואים כי תועמלני היהדות המשיחית משנים את הטקטיקה. את תפקיד היהודים בעלי הרוח הרעה הם מחליפים ברבנים ואת העמים הסובלים מהתנהגותם הם מחליפים בעם היהודי הסובל ממעשי הרבנים ולא מצליח להגיע עקב כך לאמונה בישוע.

אולם זה עדיין יותר טוב מהאנטישמיות הבוטה שניתן לראות במכתב ששיגר רועה לשעבר בקהילה בראשון לציון, ברוך מעוז, לכנסייה מחו"ל שממנה ביקש עזרה כספית לפעילותו המיסיונרית: "אני חושש לתת את הרושם הלא נכון, האחים היהודיים שלי כל כך ידועים בתאוות הכסף הנוראה שהשטן הכניס בהם".

ומה נאמר על מאמר מלא שטנה כלפי הישראלים, פרי עטם של הזוג בקפורד מערד, שתודה לא-ל הספיקו מאז לעזוב את ארץ:
"המציאות היא כך שהישראלים אינם הולכים אלא רצים יום-יום לתוך הגיהינום! ...מדינת ישראל זיהמה את כל מאגרי המים בארץ ע"י שפכים תעשייתיים, והיא זיהמה את המדבר ע"י פיזור פסולת גרעינית וביולוגית.
"היא גרמה חולי לתושביה, יהודים ולא יהודים כאחד, ע"י סרטן ומחלות חשוכות מרפא אחרות. מבחינה חברתית, ישראל מוכתמת ע"י התעללותה בנשים, בילדים ובקשישים. לשעבד נשים וילדים, ולמכור אותם לזנות כנגד רצונם הינו דבר שבשגרה, והיות והמשטרה מושחתת, לא נעשה דבר... סמים מתפשטים וחלקם מברוני הסמים המוצלחים ביותר בעולם הינם במקרה ישראלים. מנהיגיה הדתיים והפוליטיים הינם הגרועים ביותר"...
בדיוק כמו בעבר, כשהיו מאשימים את היהודים בזיהום בורות מים ובהפצת מגפות... 

וזה לא הכול במכתב רווי השטנה של זוג המיסיונרים. לדבריהם בסיום המכתב: "העם כבול בשעבוד החטא והם הולכים בעקבות תכתיב אביהם, כפי שאמר ישוע. (אַתֶּם מֵאֵת אֲבִיכֶם הַשָּׂטָן וְלַעֲשׂוֹת אֶת־תַּאֲוֹת אֲבִיכֶם חֲפַצְתֶּם הוּא רוֹצֵחַ הָיָה מֵרֹאשׁ וּבָאֱמֶת לֹא עָמָד כִּי אֱמֶת אֵין־בּוֹ מִדֵּי דַבְּרוֹ שֶׁקֶר יְדַבֵּר מִלִּבּוֹ כִּי־מְשַׁקֵּר הוּא וַאֲבִי הַשָּׁקֶר - יוחנן 8:44)"...

גם הארגון "יהודים למען ישוע" מעליל עלילות. בין היתר סביב שאלתו הידועה "מדוע בעברית מכנים את המושיע הנוצרי ישו ולא ישוע?". אם תשאלו אותם, גם בנושא הזה ישנה מזימה זדונית של הרבנים היהודים. הרבנים סירסו את שמו, הורידו את אות ע' משמו כדי ששמו יתאים לראשי התיבות של "יימח שמו וזכרו"... (טענה מופרכת ומגוחכת, שכן גם אם היו קוראים לו ישוע, ניתן היה להדביק לו את ראשי התיבות "יימח שמו וזכרו עולמים") על נושא זה הרחבנו בעבר במאמר "ישו = ישוע ?" (ניתן לקרוא בהרחבה בלחיצה כאן).

אבל הקטע שבו מגלים המשיחיים עוד יותר את פרצופם האמיתי, האנטישמי, הוא כאשר הם נתקלים באנשים המתנגדים בחריפות יתירה לפעילותם המיסיונרית. או אז הם זועקים על רדיפת נוצרים בישראל. מצד אחד הם מנסים להגדיר את עצמם כזרם יהודי כביכול, ומצד שני, כאשר נוח להם הם נותנים חומר בעירה למתנגדים של מדינת ישראל על כך שנוצרים נרדפים במדינת היהודים...

"רדיפה של נוצרים בישראל!" - פרסום מאנשי קהילת "מלך המלכים" המשיחית לאחר הפגנה של ארגון להב"ה

 אלו הפנים האמתיות, המכוערות להפליא, של המנהיגות המשיחית. נראה כי ניסיונות "גוף המשיח" להסתיר ולטייח את משנתו האמיתית לא צלחו וכי 'תיאוריית ההחלפה' והדעות האנטישמיות חיות ובועטות.

הדפס