אודות יהודים משיחיים,הברית החדשה,וישוע המשיח.

חדשות

יהודים משיחיים מציגים בפסח פרודיה של "ליל הסדר"

כמידי שנה, בחג הפסח, המשמש זכר למעבר מעבדות לחירות של העם היהודי, חוגגים בני העם היהודי את הימים בהם יצאו אבותיהם ממצרים. במהלך הלילה בו מתקיים ליל הסדר, מספרים כידוע את סיפור יציאת מצרים ומקיימים את מצוות החג. משום מה, דווקא בחג המסמל את אחת הנקודות המרכזיות בהולדת העם היהודי, מצאו כמה קהילות משיחיות ברחבי ישראל את ההזדמנות לארגן 'סדרים' ציבוריים, במטרה לצרף יהודים לאמונתם תוך כדי השרשת מסרים נוצריים המתרכזים מסביב לדמותו של ישוע, במה שאמור להיות מסורת יהודית בלבד.
19/04/2016

אתר "וואלה" מחק את קמפיין הפרסום הסמוי לאמונה ב"ישו המשיח"

עד כה השתמשו בכלי הפרסומי המטעה תנועות דתיות יהודיות • ב"וואלה" טענו כי הפרסומים "לא מוצגים כתוכן מערכתי" וכי הם מותרים על-פי חוק, אך מחקו אותם לאחר הפנייה
17/12/2015

צנזורה אינקוויזיטורית

הרשתות החברתיות הינן כלי אדיר לשיח בין אנשים, אלא שמפעילי פורומים משיחיים בפייסבוק חוסמים אנשים המוכיחים את סילופיהם ואת התרמית שיש בהגדרה "יהדות משיחית" ומסרסים כל אפשרות לדיון הוגן . רק קללות ונאצות הם משאירים - כאילו מטרתם, מעבר להפצת אמונתם, היא השחרת היהודים שומרי המסורת...
צילום: Carolyn Tiry
18/11/2015

משיחית נפצעה בפיגוע

"הם צעקו אללה אכבר, אני צעקתי 'ישוע, עזור לי'" – מרים וולדמן, המשיחית שנפצעה בפיגוע בימים האחרונים בארמון הנציב. היא הגיעה לעין כרם במצב בינוני והובהלה לחדר הניתוח, ומאז היא משתוקקת לפגוש את האדם שאסף אותה. "הוא ואלוהים הצילו אותי. הוא המלאך שלי. אני רוצה להודות לו".
25/10/2015

חזון יעקב – כפר אוריה נחשך

המיסיונר הנודע, יעקב דמקני רכש לאחרונה חלקה בכפר אוריה, מושב בשפלת יהודה, סמוך לעיר בית שמש. התושבים מודאגים מנעיצת טלפיו של המיסיונר וחבורתו. במזכירות מרגיעים: "הוא הבטיח שהוא כבר לא מתעסק עם זה"... מיותר לציין שמדובר בהבטחת שווא, שכן בימים האחרונים דמקני נראה בפעילות מיסיונרית ברחבי הארץ.
22/06/2015

משיחיים, נוצרים פנטקוסטלים, אדולף אייכמן, ומה שביניהם...

בימים הקרובים יהודים משיחיים ישתתפו בכנס ענק של הזרם הנוצרי הנודע כ"פנטקוסטלי", במתחם הארנה שבירושלים.
אחד המשתתפים הינו וויין הילסדן המשמש כראש קהילת מלך המלכים בירושלים, והמשמש כשליח מיסיון עבור הכנסייה הפנטקוסטלית של קנדה.
אני מזמין אותכם לדעת קצת יותר על היחסים המיוחדים שהיו בין וויליאם הול,קודמו של הילסדן לתפקיד לבין צורר היהודים, אדולף אייכמן.
17/05/2015

יום השואה: משיחיים פוסלים את 'יומנה של אנה פרנק'

אינקוויזיציה משיחית.
לפני מספר חודשים הוזכר באתר זה על שריפת הספרים של "הרי פוטר" על-ידי קבוצות משיחיות שונות ברחבי העולם: "הרי פוטר הינו אויבו של ישו"... אין זה דבר חדש! כבר בעבר 'יומנה של אנה פרנק' נפסל לקריאה על ידי מאמינים משיחיים מפני שאנה פרנק סיפרה בו שאמרה לחבר: 'אינני מתכוונת שעליך להיות אדוק. אני מתכוונת שתאמין בדת כלשהי. לא חשוב איזו. צריך להאמין במשהו.' לדעתם זהו קטע 'אנטי-נוצרי': על הציבור להאמן (אך ורק) באלוהים של הברית החדשה!
16/04/2015

משיחי מגן על החמאס

מדבריו של סאלים מונאייר, יו"ר הארגון המשיחי "מוסאלחה", ניתן להבין כי חמאס אינו ארגון טרור.
מונאייר מצדיק את קיומם של מנהרות הטרור תוך כדי שהוא סותר את המציאות ושם עצמו לשופר של החמאס נגד ישראל – כך טוענים חברים בקהילה הארמית נוצרית במדינת ישראל.
7/03/2015

משיחי משׂיח לפי תומו

טעות בנמען חשפה את פרצופם האמיתי של המשיחיים.
על ההתכתבות התמימה בין משיחי מבולבל לארגון האנטי-מיסיונרי 'ג'ואיש יזראל'.
ותודה לקודי ארצ'ר
9/01/2015

הכוכב הבא (2): שרים ומזייפים

לאחר חשיפתה של שי סול-חבר בתכנית הריאליטי כיהודיה משיחית, כלי התקשורת התעניינו בקוריוז היוצא דופן.
שי מסבירה מהי אותה יהדות המשיחית שהקהל נחשף אליה, תוך כדי שהיא משקרת ללא היסוס לכל אורך הראיון.
בוריס, יהודי משיחי לשעבר מבקש לדייק ולחשוף את הקשקושים.
27/12/2014

ראש עיריית חיפה מתנגד לפעילות המיסיונרית של היהודים המשיחיים

מיסיונרים מכת היהודים המשיחיים הציבו דוכנים באירועי 'החג של החגים' בחיפה.
ראש העיר יונה יהב הורה לסלק אותם.
26/12/2014

כי אני בוש מבשורת המשיח

"כי אני בוש מבשורת המשיח" – על פי אגרת אל הרומים 1,16
שי סול, יהודיה משיחית מאשדוד, התארחה בתוכנית הריאליטי "הכוכב הבא" והחליטה להסתיר את אמונתה במשיחו ואלוהו כדי לנצח.
25/12/2014

אמת בפרסום – מישעיה ועד ישוע

עולם הפרסום והשיווק הוא לעיתים מתוחכם הרבה יותר מזה שהצרכן הממוצע מסוגל להכיל ולהבין. המסרים הנשתלים בראשו של הצרכן הפוטנציאלי כוללים הטעיות מכוונות, מידע ונתונים חלקיים, חוזים בעלי אותיות קטנות ועוד כהנה רבות.
כך פועלים גם היהודים המשיחיים המציגים סוג של יהדות כאשר הם פועלים מטעם כנסיות מסיונריות זרות.
30/09/2014

ספין חדש מבית היוצר של "יהודים למען ישוע": ישוע באושוויץ

ימים ספורים לפני יום הזיכרון לשואה ולגבורה, הושק סרטון חדש על-ידי הארגון המיסיונרי "יהודים למען ישוע", בו רואים שחקנים בתפקידם של הצוררים הנאצים ממיינים את היהודים בכניסתם למחנה השמדה אושוויץ: אלו לעבודות כפייה ואלו למשרפות. עומד בתור ישוע.
אם ישוע היה נולד בפולין בתחילת המאה הקודם, יתכן והשואה לא היית מתחוללת.
1/05/2014

יהודים משיחיים פונים לקהילה ההומו-לסבית: "ישוע מטהר מכל חטא וטומאה"

היהודים המשיחיים חילקו בימים האחרונים פליירים ברחובות תל-אביב.
עד כאן אין חידוש, אולם הכותרת "גאה להיות שונה", צבעי הקשת וההבטחה שישוע מטהר מכל חטא וטומאה, נותנת לחשוב שהם מכוונים לקהל יעד חדש:
הקהילה ההומו-לסבית
2/04/2014

האב, הבן והחברה הנכרית

הפרשה שמסעירה את ישראל - לא רק שחברתו של יאיר נתניהו אינה יהודיה, היא גם נצפתה בקהילה משיחית מיסיונרית. אולם מה שמפריע ליהודים המשיחיים, אינה ההפקרות המוסרית של צעירי הכת אלא התנגדות של הממסד הרבני לנישואי תערובת. איתן בר מאשים: על פי היהדות גויים נחשבים לבהמות! תוך שהוא מסלף את חכמי היהדות ומתעלם במכוון מדעתה של הברית החדשה בנושא.
29/01/2014

משיחית השליכה ספרי קודש יהודיים לאשפה

שריפת ספרים...
למשמע המונח הזה, מתעוררות מיד אסוציאציות קשות מן העבר, ואי אפשר שלא להיזכר בדברי המשורר היינריך היינה: "במקום שבו שורפים ספרים, ישרפו גם בני אדם".
לא! אנחנו לא נאצים, אנחנו לא שורפים ספרים! אך מה ניתן לעשות עם ספרים שיש בהם "רוח רעה"? ספרים לא טובים שלא עולים בקנה אחד עם דבר ה'?
9/01/2014

עדכון על פרשת המיסיון בבית החייל

משרד הביטחון הורה לבית החייל בירושלים שלא לאפשר לחיילים השוהים בו בשבתות ליצור קשר עם חברי כת יהודים המטיפים להתנצרות. חברי כת היהודים המשיחיים נהגו להזמין את החיילים לבתיהם וחילקו להם ספרים של הברית החדשה וחומר מיסיונרי. מלשכת שר הביטחון נמסר כי בעקבות פניה של ארגון "יד לאחים" הופסקה הפעילות המיסיונרית. משרד הביטחון גם אסר על חברי הכת לבוא אל בית החייל בירושלים ובערים אחרות.
10/12/2013

יהודים משיחיים מצאו מי אשם במעצרו ובגרושו של המיסיונר מ"יהודים למען ישוע"

בשבועות האחרונים מתבצעת פעילות מיסיונרית אגרסיבית ואינטנסיבית בדרום הארץ על ידי "יהודים למען ישוע" - מיסודו של הכומר הבפטיסטי, המומר מרטין (מוישי) רוזן, ובראשותו של הגוי למען ישוע, דוד בריקנר.
מקרה יוצא דופן היה עם היעצרו של מיסיונר בריטי שנעצר על ידי פקחי משטרת ההגירה: ברי בארנט, אזרח בריטי שהיה מעורב בפעילות המיסיונרית של הארגון, נעצר ביום חמישי האחרון (24.11) והובא למאסר בכלא רמלה, בתום חקירה של כ-4 שעות.
פעיל יד לאחים מגיב לאשמות של יהודים משיחיים בעמוד הפייסבוק שלו.
27/11/2013

ארה"ב - עוד שני בכירים עזבו את היהדות המשיחית

לאחרונה, פרשו מהיהדות המשיחית בארה"ב שתי דמויות נוספות שהיו פעילות ובולטות בכת * איירה מיכאלסון ראש קהילת "בית תפילה" בקלרמונט שבפלורידה וג'ין שלומוביץ, מההתאחדות של הקהילות היהודיות משיחיות (UMJC) שאף פרסם הודעה: "אינני מאמין יותר שהכתובים היוונים של הברית החדשה מהווים את דבר ה'... כיהודי, לעולם לא הרגשתי כה קרוב לה' מאז שהאליל ישוע לא ניצב יותר ביני לבין יוצרי". * כל עוד הנר דולק אפשר לתקן..
10/11/2013
דרונט בניית אתרים