אודות יהודים משיחיים,הברית החדשה,וישוע המשיח.

חדשות

משיחי מגן על החמאס

מדבריו של סאלים מונאייר, יו"ר הארגון המשיחי "מוסאלחה", ניתן להבין כי חמאס אינו ארגון טרור.
מונאייר מצדיק את קיומם של מנהרות הטרור תוך כדי שהוא סותר את המציאות ושם עצמו לשופר של החמאס נגד ישראל – כך טוענים חברים בקהילה הארמית נוצרית במדינת ישראל.
7/03/2015

אי אפשר לצחוק על הכל - מתנצלים!

לאחרונה, מצאנו ברשת סרטון משעשע ובו מככב מוטי ועקנין עם חבר - לא משיחי - בשם יגל כוכבי. כתבנו כי ברקע דגל הנראה כדגל הגאווה (ישנם כמה וכמה גרסאות שונות), והתלוצצנו על הסצנה שבה הצטלמו השניים. בוודאי לא חשבנו שמוטי שייך לקהילה אחרת מלבד הקהילה המשיחית - בפרט לאור עובדת סיקורנו לא פעם את יחסיה הלא מחמאים של הקהילה המשיחית כלפי הקהילה ההומו-לסבית.
הדגל המצולם הינו דגל של העיר קוסקו ואין קשר אחר בין יגל לבין מוטי מלבד חברות טובה, אנו רוצים להתנצל בפניהם ובפני הקהילה ההומו-לסבית אם מישהו נפגע מן הפרסום
22/02/2015

משיחי משׂיח לפי תומו

טעות בנמען חשפה את פרצופם האמיתי של המשיחיים.
על ההתכתבות התמימה בין משיחי מבולבל לארגון האנטי-מיסיונרי 'ג'ואיש יזראל'.
ותודה לקודי ארצ'ר
9/01/2015

הכוכב הבא (2): שרים ומזייפים

לאחר חשיפתה של שי סול-חבר בתכנית הריאליטי כיהודיה משיחית, כלי התקשורת התעניינו בקוריוז היוצא דופן.
שי מסבירה מהי אותה יהדות המשיחית שהקהל נחשף אליה, תוך כדי שהיא משקרת ללא היסוס לכל אורך הראיון.
בוריס, יהודי משיחי לשעבר מבקש לדייק ולחשוף את הקשקושים.
27/12/2014

ראש עיריית חיפה מתנגד לפעילות המיסיונרית של היהודים המשיחיים

מיסיונרים מכת היהודים המשיחיים הציבו דוכנים באירועי 'החג של החגים' בחיפה.
ראש העיר יונה יהב הורה לסלק אותם.
26/12/2014

כי אני בוש מבשורת המשיח

"כי אני בוש מבשורת המשיח" – על פי אגרת אל הרומים 1,16
שי סול, יהודיה משיחית מאשדוד, התארחה בתוכנית הריאליטי "הכוכב הבא" והחליטה להסתיר את אמונתה במשיחו ואלוהו כדי לנצח.
25/12/2014

אמת בפרסום – מישעיה ועד ישוע

עולם הפרסום והשיווק הוא לעיתים מתוחכם הרבה יותר מזה שהצרכן הממוצע מסוגל להכיל ולהבין. המסרים הנשתלים בראשו של הצרכן הפוטנציאלי כוללים הטעיות מכוונות, מידע ונתונים חלקיים, חוזים בעלי אותיות קטנות ועוד כהנה רבות.
כך פועלים גם היהודים המשיחיים המציגים סוג של יהדות כאשר הם פועלים מטעם כנסיות מסיונריות זרות.
30/09/2014

ספין חדש מבית היוצר של "יהודים למען ישוע": ישוע באושוויץ

ימים ספורים לפני יום הזיכרון לשואה ולגבורה, הושק סרטון חדש על-ידי הארגון המיסיונרי "יהודים למען ישוע", בו רואים שחקנים בתפקידם של הצוררים הנאצים ממיינים את היהודים בכניסתם למחנה השמדה אושוויץ: אלו לעבודות כפייה ואלו למשרפות. עומד בתור ישוע.
אם ישוע היה נולד בפולין בתחילת המאה הקודם, יתכן והשואה לא היית מתחוללת.
1/05/2014

יהודים משיחיים מציגים בפסח פרודיה של "ליל הסדר"

כמידי שנה, בחג הפסח, המשמש זכר למעבר מעבדות לחירות של העם היהודי, חוגגים בני העם היהודי את הימים בהם יצאו אבותיהם ממצרים. במהלך הלילה בו מתקיים ליל הסדר, מספרים כידוע את סיפור יציאת מצרים ומקיימים את מצוות החג. משום מה, דווקא בחג המסמל את אחת הנקודות המרכזיות בהולדת העם היהודי, מצאו כמה קהילות משיחיות ברחבי ישראל את ההזדמנות לארגן 'סדרים' ציבוריים, במטרה לצרף יהודים לאמונתם תוך כדי השרשת מסרים נוצריים המתרכזים מסביב לדמותו של ישוע, במה שאמור להיות מסורת יהודית בלבד.
13/04/2014

יהודים משיחיים פונים לקהילה ההומו-לסבית: "ישוע מטהר מכל חטא וטומאה"

היהודים המשיחיים חילקו בימים האחרונים פליירים ברחובות תל-אביב.
עד כאן אין חידוש, אולם הכותרת "גאה להיות שונה", צבעי הקשת וההבטחה שישוע מטהר מכל חטא וטומאה, נותנת לחשוב שהם מכוונים לקהל יעד חדש:
הקהילה ההומו-לסבית
2/04/2014

האב, הבן והחברה הנכרית

הפרשה שמסעירה את ישראל - לא רק שחברתו של יאיר נתניהו אינה יהודיה, היא גם נצפתה בקהילה משיחית מיסיונרית. אולם מה שמפריע ליהודים המשיחיים, אינה ההפקרות המוסרית של צעירי הכת אלא התנגדות של הממסד הרבני לנישואי תערובת. איתן בר מאשים: על פי היהדות גויים נחשבים לבהמות! תוך שהוא מסלף את חכמי היהדות ומתעלם במכוון מדעתה של הברית החדשה בנושא.
29/01/2014

משיחית השליכה ספרי קודש יהודיים לאשפה

שריפת ספרים...
למשמע המונח הזה, מתעוררות מיד אסוציאציות קשות מן העבר, ואי אפשר שלא להיזכר בדברי המשורר היינריך היינה: "במקום שבו שורפים ספרים, ישרפו גם בני אדם".
לא! אנחנו לא נאצים, אנחנו לא שורפים ספרים! אך מה ניתן לעשות עם ספרים שיש בהם "רוח רעה"? ספרים לא טובים שלא עולים בקנה אחד עם דבר ה'?
9/01/2014

עדכון על פרשת המיסיון בבית החייל

משרד הביטחון הורה לבית החייל בירושלים שלא לאפשר לחיילים השוהים בו בשבתות ליצור קשר עם חברי כת יהודים המטיפים להתנצרות. חברי כת היהודים המשיחיים נהגו להזמין את החיילים לבתיהם וחילקו להם ספרים של הברית החדשה וחומר מיסיונרי. מלשכת שר הביטחון נמסר כי בעקבות פניה של ארגון "יד לאחים" הופסקה הפעילות המיסיונרית. משרד הביטחון גם אסר על חברי הכת לבוא אל בית החייל בירושלים ובערים אחרות.
10/12/2013

יהודים משיחיים מצאו מי אשם במעצרו ובגרושו של המיסיונר מ"יהודים למען ישוע"

בשבועות האחרונים מתבצעת פעילות מיסיונרית אגרסיבית ואינטנסיבית בדרום הארץ על ידי "יהודים למען ישוע" - מיסודו של הכומר הבפטיסטי, המומר מרטין (מוישי) רוזן, ובראשותו של הגוי למען ישוע, דוד בריקנר.
מקרה יוצא דופן היה עם היעצרו של מיסיונר בריטי שנעצר על ידי פקחי משטרת ההגירה: ברי בארנט, אזרח בריטי שהיה מעורב בפעילות המיסיונרית של הארגון, נעצר ביום חמישי האחרון (24.11) והובא למאסר בכלא רמלה, בתום חקירה של כ-4 שעות.
פעיל יד לאחים מגיב לאשמות של יהודים משיחיים בעמוד הפייסבוק שלו.
27/11/2013

ארה"ב - עוד שני בכירים עזבו את היהדות המשיחית

לאחרונה, פרשו מהיהדות המשיחית בארה"ב שתי דמויות נוספות שהיו פעילות ובולטות בכת * איירה מיכאלסון ראש קהילת "בית תפילה" בקלרמונט שבפלורידה וג'ין שלומוביץ, מההתאחדות של הקהילות היהודיות משיחיות (UMJC) שאף פרסם הודעה: "אינני מאמין יותר שהכתובים היוונים של הברית החדשה מהווים את דבר ה'... כיהודי, לעולם לא הרגשתי כה קרוב לה' מאז שהאליל ישוע לא ניצב יותר ביני לבין יוצרי". * כל עוד הנר דולק אפשר לתקן..
10/11/2013

צבא ארה"ב קובע: יהדות משיחית = נצרות

מייקל היילס הינו היהודי המשיחי הראשון שזכה לקבל זימון על ידי שירותי הדת של הצי האמריקני על מנת להתחיל את הכשרתו ולשמש כאיש דת מטעם "איחוד הקהילות היהודיות משיחיות" (UMJC).
אי-הבנה, או הבנת יתר?
מה גרם להיילס לחזור הביתה ולוותר על התפקיד?
29/10/2013

שוב יהודים משיחיים מסתבכים בפליליים

הרשעתו של גזבר קיבוץ שפיים והקשר המשיחי * בית משפט השלום בתל-אביב הרשיע היום את יהודה דורון, גזבר קיבוץ שפיים, בגניבת סך של כ-16.5 מיליון ש"ח מכספי הקיבוץ * אשתו, חברה בקהילה המשיחית "תפארת ישוע", הורשעה בגניבה ובסיוע לבעלה בגניבה בידי מורשה * הקהילה ממשיכה לתמוך בה
29/09/2013

מדוע הקים מנהיג קהילה משיחית משרד עו"ד בפתח תקווה?

ראביי ג'יימי כהן, מבכירי קהילת היהודים המשיחיים בארה"ב, הקים משרד עורכי דין בפתח תקווה כאשר כל פרקליטי המשרד נמנים על הקבוצה המשיחית. המשרד יסייע ליהודים משיחיים לעשות עלייה למרות המגבלות בחוק השבות. כהן מכחיש כל ניסיון לפעילות מיסיונרית אך בהרצאות לפני קהל נוצרי הוא אומר "אלוהים מנחה אותנו להחזיר את היהודים אליו". הישג אחד כבר יש לו: הוא היהודי המשיחי הראשון שהופיע בפני מאות מחיילי צה"ל
2/09/2013

כרוניקה של פשע - המשיחי יעקב דמקני עבריין בנייה

בניה בלתי חוקית היא מכת מדינה ואנשים ישרים לא היו מסתבכים אתה.
לכן לא התפלאנו כשנגד המשיחי יעקב דמקני הוצאו כתבי שני צווי הריסה מנהלים בעוון כך.
הצצה קלה לספרו מגלה כי מדובר בפושע סדרתי
23/08/2013

האם ארגון יהודי משיחי משלם לערוץ 10 תמורת זמן מסך?

כשהתחלתי לברר קצת על הקשר בין "מכון ירושלים לצדק" לתוכנית "עושים שינוי" של ערוץ 10 ממש לא הייתי מודע לחשיפה של וואלה אודות התשלום שהציעו נציגי התכנית לעמותות ומלכ"רים על מנת לקבל זמן מסך.
על פי וואלה נציגי התכנית הציעו 50 אלף ש"ח לקבלת זמן חשיפה נרחב. בלי קשר לחשיפה הזו יצא לי לראות משהו שקצת לא הסתדר לי בתכנית של פלד קינן. אני מדבר על הפרגון המטורף בתכניתה לארגון מכון ירושלים לצדק.
העיתונאי ישי פרידמן תוהה על הקשר המוזר שבין ערוץ 10 לבין ארגון המזוהה עם כת היהודים המשיחיים.
15/08/2013
דרונט בניית אתרים