אודות יהודים משיחיים,הברית החדשה,וישוע המשיח.

חדשות

פרטים חדשים על תביעת לשון הרע

לפני כשבועיים, הרחבנו כאן על תביעת לשון הרע בתוך הקהילה המשיחית נגד מי שמנסה להציף מעט מהבלאגן שחוגג בה ובראשו נושא ההטרדות המיניות.
4/02/2024

רועה קהילה תובע מיליון שקלים ממשיחית שקראה לו "אנס"

רצח דאשה לייטל, ופיטוריו של איתן בר מארגון הבישור הגדול והמשומן בישראל פתחו תיבת פנדורה בקהילה המשיחית שלא מפסיקה לספק הפתעות...
בניגוד למה שרצו שנאמין, הכול רחוק מלהיות ורוד ביהדות המשיחית...
מאבקי צדק או השמצות? – הלכלוך מגיע לבית המשפט.
17/01/2024

מנהיג משיחי: "דחיית ישוע הביאה את המלחמה הנוכחית"

הרועה המשיחי, יונתן קאהן, מצא כי היהודים אשמים במה שקרה במתקפת טרור חסרת תקדים שהתחרשה ב7/10: לא קיבלו את ישוע. לטענתו רק האמונה במשיחם ואלוהם יכול להגן על ישראל.
5/11/2023

החלל היחיד שזכה בגן עדן

כמו כל עם ישראל אנו כואבים את מותו של סמ"ר דוד רתנר הי"ד ומשתתפים בצערם של משפחתו. יחד עם זאת אנו גם כואבים את הניצול הציני שעושים משיחיים במותו כדי להפיץ שקרים על "היהדות המשיחית".
11/10/2023

ישראל היום על חלוקת ספרים משיחיים

הסתה נגד להט"ב וטענה שאונס הופך נשים לטמאות: מיליוני ספרים מיסיונריים מציפים את ישראל
4 מיליון ספרים שנכתבו בידי מיסיונר מוכר מופצים בכל רחבי הארץ • מרינה מגבעת שמואל, שקיבלה את הספר בתיבת הדואר שלה: "הייתי בהלם, אבל כל אדם עם שכל יבין שזה חרטא" • בחיפה הופצו ספרים שמסיתים נגד קהילת הלהט"ב כאילו מדובר באג'נדה דתית, אך מקריאה מתברר – מדובר בחומר מיסיונרי מובהק
23/08/2023

יהודים משיחיים: "התרבות הלהט"בית הכינה את הקרקע לשגשוג הנאציזם"

לא כל מי שרוצה לכתוב ספר או חוברת יש לו את הקישורים המינימליים הנדרשים למטרה זו. כך ראינו לאחרונה את "סודו של שינוי" שהוא כישלון ספרותי מוחץ, וכך ממשיכים היהודים המשיחיים לעצבן אזרחים רבים בהפצת חוברת חדשה שבזה לאינטליגנציה ומשכתבת את ההיסטוריה.
החוברת שמופצת בימים אלה תוקפת בחריפות את הקהילה הגאה, מאשימה אותה בעליית הנאציזם לשלטון בגרמניה ובשואה, וקוראת להוציא אותה מחוץ לחוק.
תלונה הוגשה למשטרה: "התרת דם והסתה פרועה שחצתה כל גבול"
20/08/2023

"סודו של שינוי" מאכזב

אנשים רבים קיבלו מוקדם יותר היום בדואר את ספר האוטוביוגרפיה (שאף אחד לא הזמין ולא ביקש) "סודו של שינוי" שכתב טום קנטור. הספר הזה הוא סיפור חייו של קנטור על החלטתו לקבל את ישוע (כשקנטור, המשמש כדרשן בכנסייה, מתעקש שהוא עדיין יהודי ולא נוצרי). גם ברשתות החברתיות זעמו רבים על קבלת ספר, אך אף אחד לא באמת הלך לקרוא מה כתוב שם. אז אני כן קראתי, וזה ספר ממש משעמם... ועל ידי דוגמאות מהספר עצמו, אוכל להוכיח שלושה דברים:
1. טום קנטור הינו לוזר.
2. טום קנטור כבן זוג הוא מזעזע.
3. טום קנטור הוא פשוט מטומטם.
10/08/2023

לשרוף את הברית החדשה!

לשרוף את הברית החדשה! כך הורו מוסדות הכנסייה האורתודוקסית ביוון לצאן מרעיתם בנוגע לספרי הברית החדשה שהופצו במדינה על ידי מיסיונרים פרוטסטנטים.
שריפת ספרים, (biblioclasm או libricide) היא פעולה של הרס, הנערכת בדרך כלל בטקסיות. בשריפה מושמדים ספרים, חומר כתוב אחר או דברי תקשורת. בעידן המודרני, גם תקליטים, קלטות וידאו וכיו"ב נשרפים בטקסיות.
ההצתה או לחילופין הגריסה, נעשית בדרך כלל בפומבי ומונעת מהתנגדות מוסרית, דתית או פוליטית לחומר המושמד.
11/07/2023

משיחי ליהודי: "חבל שהיטלר לא גמר את כולכם"

סרטון בו נראה אדם מטיח דברים אנטישמים קשים כלפי יהודי חרדי מככב ברשתות החברתיות וזעזע רבים. בתחילה חשבו ברשתות שמדובר בשמאלני, אולם כמי שמכיר אותו מהקהילה המשיחית אני יודע שהסיבה להתפרצות האנטישמית הזו היא אחרת: המשיחיות שלו.
28/06/2023

לא יאמן: מנהיג משיחי משווה את ישראל למשטר הנאצי

בעקבות צו סגירה שניתן לבית ספר משיחי פיראטי, רועה קהילה משיחי מפיץ תיאוריות הזויות, ומכונת הפייק ניוז המשיחי שוב תורמת לשנאת ישראל
19/05/2023

צו סגירה נגד בית ספר משיחי פיראטי מעורר סערה

בית ספר משיחי הפועל בטבריה שנים רבות ללא רישיון קיבל צו סגירה ממשרד החינוך * בתגובה, המשיחיים מעלילים: זו רדיפה דתית
צילום: WOKANDAPIX
24/04/2023

המלחמה באיתן בר מציפה שקרים נוספים

מותר או אסור להתגרש ביהדות המשיחית? איתן בר חשף את פניהם האמתיות של "היהדות המשיחיים" אבל במקום בדק בית, המאמינים מקבלים שוב רצף של שקרים, מילים מכובסות ודרשות רדודות. מבולבלים? הנה העובדות!
צילום: geralt
20/04/2023

יהודים משיחיים מציגים בפסח פרודיה של "ליל הסדר"

כמידי שנה, בחג הפסח, המשמש זכר למעבר מעבדות לחירות של העם היהודי, חוגגים בני העם היהודי את הימים בהם יצאו אבותיהם ממצרים. במהלך הלילה בו מתקיים ליל הסדר, מספרים כידוע את סיפור יציאת מצרים ומקיימים את מצוות החג. משום מה, דווקא בחג המסמל את אחת הנקודות המרכזיות בהולדת העם היהודי, מצאו כמה קהילות משיחיות ברחבי ישראל את ההזדמנות לארגן 'סדרים' ציבוריים, במטרה לצרף יהודים לאמונתם תוך כדי השרשת מסרים נוצריים המתרכזים מסביב לדמותו של ישוע, במה שאמור להיות מסורת יהודית בלבד.
5/04/2023

הקשיבו לאיתן בר

וואו!!! עשרים שנה אנו כותבים כאן על מה שקורה בקהילות המשיחיות בישראל, אבל כזה הלם אני לא זוכר. מה שתקראו בשורות הבאות זה ללא ספק המכה הקשה ביותר על היהדות המשיחית בעשורים האחרונים.
איתן בר פוטר מהמכללה וענפי ההטפה האחרים שלה ופותח את הפה. הפעם, בלי פרומפטר, בלי טקסטים להקריא, ובלי מישהו שיעמוד לו על הראש.
הוא אומר את האמת שאנחנו מנסים להעביר לכם כבר שנים. יהדות משיחית היא כת מעולם הנצרות!
22/03/2023

לא מפתיע: שוב רצח בקהילה המשיחית

ג'וסיה דניאל לייטל, בנו של פיליפ לייטל מראשי קהילת בית אליהו, נעצר ביום שישי האחרון בחשד לרצח, אחרי שדיווח כי חנק למוות את אשתו דריה, והכה אותה בפטיש בראשה.
לאחר הרצל, התברר כי בבית המשפט כבר מתנהל נגדו הליך משפטי בגין איומים עליה.
19/03/2023

עדכון מארגון ONE FOR ISRAEL על פיטורי איתן בר

לאחר שדלף מסמך פנימי של הארגון, החליטו להוציא הודעה פומבית.
הלכות לשון הרע זה רק אצל חז"ל, אצל המשיחיים כנראה הכל מותר!
פרסום הפרטים כנראה נועד לחסל אותו מקצועית...
19/03/2023

עזרו בחיפושים: לאן נעלם "הפנים של היהדות המשיחית" בישראל?

שנים אחרי שהפכו ל"פנים של היהדות המשיחית בישראל" ומילאו את הרשת בסרטונים עוקצניים ומכפישים נגד היהדות, תורת ישראל וחז"ל, נעלמו לפתע מטיפים מוכרים וידועים מהמרקע. מיסיונרים מומלחים וחריפים, אלו שהתבטאו בעזות נעדרו כאילו בלעתם האדמה.
אז מה קרה להם ולהיכן הם נעלמו? השאלה עדיין אינה פטורה... אולם, לגבי אחד מהם, התשובה תותיר אתכם בהלם.
16/03/2023

כשמשיחי מתגרש...

מה הברית החדשה אומרת על גירושין?
כיצד מתגרשים לפי הברית החדשה?
ועל מוסר כפול...
27/11/2022

אשת ראש ממשלת ישראל מאמינה בישוע?

המשיחי חיים מלספין זרק פצצה.
לדבריו: אשת ראש ממשלת ישראל, אשתו של יאיר לפיד, ליהי, מאמינה בישוע...
1/11/2022

השורשים הפגאנים של ל"ג בעומר?

תעמלנים של היהודים המשיחיים השיקו סרטון שבו מסבירים כי רואים אצל עובדי אלילים מה שחרדים עושים בחגיגות ל"ג בעומר. מבחינתם הקשר ברור... והיהדות פושעת בעוון חמור של עבודת אלילים!
האומנם?
19/05/2022