אודות יהודים משיחיים,הברית החדשה,וישוע המשיח.

בעדינות ובשם החילוניות

יוכבד מ. שעליה ביססתי את הכתבה "גבעת ברנר אינה עונה" הינה לכאורה יהודיה משיחית פשוטה, ללא תפקיד מיוחד בקרב הקהילה. למרות זאת, ניתן למצוא גם אנשים פעילים ובכירים יותר ממנה בקרב הקהילה המשיחית המשתמשים מאותם דרכים העקלקלות והפסולות על מנת להשיג או לקדם את מטרותיהם.
בעדינות ובשם החילוניות מובלות נשים ובנות במצוקה, לאמונה בישו.
הם בעד חיים - אנחנו גם בעד אמת.
22/09/2011

ניקח כדוגמה את סנדי שושני. סנדי מאוד פעילה ביהדות המשיחית ואף משמשת בתפקידים בעלי חשיבות מסוימת עבור בני אמונתה:

- יחד עם בעלה, עודד, היא עומדת בראש הקהילה המשיחית לדוברי עברית של קהילת "מלך המלכים", המהווה שלוחה של הארגון הנוצרי המיסיונרי PAOC מקנדה. 

מתוך אתר קהילת "מלך המלכים"

- היא ה קימה בעבר גן ילדים משיחי "הרועה הטוב" ששכן בכנסייה הבפטיסטית שבשכונת רחביה בירושלים
- היא מנכ"לית עמותה משיחית בשם "בעד חיים" למניעת הפלות מלאכותיות.

על מנת להיווכח בטבעה של עמותת "בעד חיים" - כעמותה משיחית מיסיונרית, נביא את עדותו של המשיחי השוויצרי צ'ארלס רייכנבך שפגש את אחת הפעילות של העמותה כאשר ביקר בירושלים, שהסבירה לקבוצה השוויצרית שליווה, במה מתעסק הארגון (מתורגם מגרמנית):
"ישנו ארגון ישראלי: 'בעד חיים'. נוצרים ממוצא יהודי דואגים לנשים הרות עניות ומיואשות... האמהות מקבלות עזרה מעשית איתנה, והן מקבלות גם סיוע נפשי. מלבד זאת, ישנן נשים הסובלות מדיכאון וחוסר ביטחון בעקבות ההפלה שעברו; ומטפלים בהן. בעדינות הן מובלות לישו..."
רייכנבך המייצג ארגון נוצרי, התומך כספית בארגונים בישראל ובתוכם "בעד חיים", מוסיף: "בעזרתכם, תורמות ותורמים יקרים, אנו יכולים להקל על המצוקה, ולהוביל אנשים לישו."
לפי עדותו של רייכנבך מתואר הארגון הנ"ל כארגון מיסיונרי מהסוג הגרוע ביותר, המנצל מצוקותיהן של נשים חסרות אונים ונשים במשבר, על מנת לנצר אותן.

סנדי, שהיא ללא ספק אישה בעלת אמונה משיחית/נוצרית, כיתר אנשי הצוות והמתנדבים בעמותת "בעד חיים", אינה מתביישת לשקר ולהצהיר בפה מלא שהארגון הינו חילוני, כאשר היא נשאלת על אופיו של הארגון, בידי מראיינת מ"טבע הדברים". התנגדותה של סנדי להפלות, תמוהה אם כן מאוד, שהרי אידיאולוגיה שכזו נובעת בדרך כלל משיקולים דתיים.
(ראה ראיון מצולם מהדקה 1:09 עד 1:20

להלן תמליל הקטע של הראיון המצולם:
המראיינת: "בדרך כלל, אגודות שמנסות ככה לשמור הריונות באות מפן דתי, פה אני רואה שזה חילוני לגמרי?"
סנדי: "זה חילוני מצד אחד..."

וכאן רק נותר לנו להבין מהו בדיוק הצד החילוני של הארגון !?!?
ירושלים אינה שונה מגבעת ברנר!
שוב פעם, משקרים משיחיים. שוב פעם הם מציגים עצמם כחילונים. שוב פעם הם מעוותים את המציאות לצורך תדמיתם ושוב פעם רואים כי אנשים המתיימרים להיות "בני האור" (הראשונה לתסלוניקים 5,5), ההולכים בעקבותיו של ישו, משיחם-אלוהם, אינם מצייתים לו!

על פי תורתו של ישו, יוכבד מ. מגבעת ברנר צריכה לחתוך את ידה שהכשילה אותה בכתיבת ובהפצת דברי שקר ושטנה, וסנדי צריכה לחתוך את לשונה שגרמה לה לחטוא ולדבר כביכול בשם החילוניות, כאשר לאמתו של דבר היא מנהלת עמותה שכל חבריה הינם נוצרים/משיחיים:
"וְאִם־יָדְךָ הַיְמָנִית תַּכְשִׁילְךָ קַצֵּץ אוֹתָהּ וְהַשְׁלֵךְ מִמְּךָ כִּי טוֹב לְךָ אֲשֶׁר יֹאבַד אֶחָד מֵאֵבָרֶיךָ מֵרֶדֶת כָּל־גּוּפְךָ אֶל־גֵּיהִנֹּם" - מתי 5,30.

ברור כשמש שהארגון מיסיונרי וברור גם שהבנות המסכנות הפונות למרכז "לילך" השייך לעמותת "בעד חיים" בירושלים, מובלות לקהילה משיחית ברשותו של עודד שושני, בעלה של סנדי. כך למשל ניתן לקרוא במכתב שפורסם בחודש מאי 2008 וחתום על-ידי בני הזוג שושני (מתורגם מאנגלית):
"אנחנו מהללים את אלוהים על כך של., שהגיעה לאמונה בחודש האחרון, ממשיכה לבוא בנאמנות לקהילה... התפללו עבור י. שהיא חברה טובה של ל. וגם אמא טרייה הודות עבודתה של סנדי ב'בעד חיים'. י. אוהבת לבוא לקהילה והיא מביאה עמה את התינוק החדש שלה ובנה בן ה-3. בנה מעודד אותה לבוא! אישה זו עדיין לא הבינה את הבשורה והצורך לחיות חיים טהורים. התפללו לישועתה."
לדעתי, זו עדות נוספת לניצול מצוקותיהן של נשים ובנות במטרה להעביר אותן על דתם.

(לקוראי האתר שאינו רגיל עם השפה המיוחדת המאפיינת את הכת המשיחית, "התפללו לישועתה" פירושו "התפללו להתנצרותה" היות ועל פי אמונת הכת אין ישועה לאדם מלבד למאמין בישו. "לחיות חיים טהורים" - פירושו ללא יחסי מין, רק במסגרת הנישואין)

קהילת "מלך המלכים" ברשות עודד שושני אינה מרכז תרבותי חילוני! מדובר בגוף נוצרי פונדמנטליסטי! ושם מביאות את אותן נשים שסנדי מטפלת בהן למניעת הפלות לחיק הנצרות...


תגובת סנדי שושני:
אני מאמינה בישוע אבל העבודה פה לא קשורה לאמונה שלי בדיוק. אולי לא הייתי מעוניינת להציל תינוקות לולא הייתי מאמינה, אבל אישה שמגיע בהריון, במצוקה, אני לא מחייבת אותה להאמין, אני לא שמה לה את הברית החדשה ביד, אני פשוט עוזרת לה.

הדפס