אודות יהודים משיחיים,הברית החדשה,וישוע המשיח.

הלקיחה או ההילקחות - אחרית הימים בגרסה משיחית

קוראים רבים שאינם רגילים ל"אמונה" המובאת בסיפורי הברית החדשה, פנו אלינו בבקשה להבהיר ולהסביר את דברי המיסיונר המשיחי אנדרו לואיס לח"כים:
"היהודים המשיחיים, ונוצרים-שנולדו-מחדש אחרים, יילקחו על ידי אלוהים באותו האופן בו נלקח חנוך טרם החל המשפט."
15/07/2011
קומיקס משיחי הממחיש את הרגעים המתרחשים מיד לאחר "הלקיחה"
קומיקס משיחי הממחיש את הרגעים המתרחשים מיד לאחר "הלקיחה"

לחצו כאן לכתבה המלאה על ניסיונו של המיסיונר המשיחי אנדרו לואיס לשכנע את הח"כים הדתיים.

במשפט זה, מזכיר לואיס את אחד הדברים העל-טבעיים שייקרו כביכול בבוא הזמן, באחרית הימים, על פי אמונתם המשיחית. הברית החדשה נכתב על כך שאחד משלבי הגאולה היא לקיחתם של מאמיני ישו השמימה. מדובר על מצב של העלמות המאמינים מכדור הארץ והעברתם לגן עדן בעודם חיים.

מנו קלישר, ראש קהילה משיחי מירושלים, הקדיש חוברת שלמה לנושא. נביא כאן את דבריו בקצרה:
"זהו אירוע שבו כל אשר האמינו בישוע נלקחים לשמים לפגוש את המשיח בעננים, ומשם ממשיכים עמו למעונו השמימי. משלב זה המשיחיים יישארו עמו תמיד."
תארו לעצמכם שאתם נמצאים בכיכר דיזנגוף ויהודי משיחי עומד ממולכם ומטיף אודות אמונתו באלוהיו המשיח ופתאום נעלם! ישנו מטיף אמריקני שאף עשה קומיקס קטן על מנת להמחיש את הדברים ולהזהיר את הכופרים, ובו רואים נהג אוטובוס אשר מאמין בישו שפתאום נלקח למעלה והאוטובוס המשיך בדרכו והתנגש בקיר עם כל הנוסעים. ובלשונו של קלישר: "ההילקחות תהווה כלי בישור (שכנוע) כלל עולמי: אנשים רבים, בשומעם על אירוע זה, יבינו כי מסר הבשורה אכן היא אמת ויתחילו להאמין בישוע..."

אבל, אל לנו לדאוג. לנו, יהודים העקשנים, שעדיין לא רצו לקבל את ישו, תנתן הזדמנות נוספת לקבל אותו, אולם בסופו של דבר, "רק שליש מעם ישראל יוותר בחיים. דרך תקופה קשה זו אלוהים מביא את שארית עמו למצב שבו נכנע לרצון ה' ומקבל את ישוע כמשיח, הן באופן אישי והן במסגרת הלאומית."

אבל, כאן עדיין הסיפור לא נגמר... "המאמינים החדשים בישוע נרדפים, ורבים מהם נרצחים בגלל אמונתם... מלחמות ואסונות פוקדים את מדינות עולם. ככל שהזמן חולף וסיום תקופת הצרה מתקרב, מתעצם חרון אלוהים על יושבי תבל... התקופה מתאפיינת בעליית דרגה בעצמת רעידות האדמה והמגיפות, והן ברדיפות נגד שארית עם ישראל המסרב להיכנע לצר המשיח (אנטי-קרייסט)"

לאחר תקופה זו, מאמינים המשיחיים (או לפחות חלקם, כי ישנם הרבה חילוקי דעות לגבי כל הסיפורים של אחרית הימים), מופיע ישוע בפעם השנייה, הוא נלחם נגד הכופרים וישלוט ל-1000 שנה כאשר "אלוהים אוסר את השטן בתהום למשך תקופת 1000 שנה... עם ישראל ממלא את יעודו המקורי ומשרת את מושיעו כ-'ממלכת כוהנים וגוי קדוש..." - שימו לב כי על פי תורתו של קלישר, יעודו המקורי של עם ישראל הוא לשרת "את מושיעו", היינו ישו!!!

"בסיום ממלכת 1000 השנים, אלוהים מתיר את השטן מכלאו שבשאול. השטן פועל להתעות את העמים בכל קצווי הארץ. חלק מאלו שנולדו במהלך ממלכת 1000 השנים (יהודים וגויים) בוחרים בנקודה זו לדחות את שלטון המשיח ומתפתים ללכת אחר השטן כדי להלחם נגד המאמינים. אלוהים ממטיר עליהם אש משמים והם נאכלים. בשלב זה השטן נזרק לאגם האש והגפרית לנצח נצחים."

לאחר מכן קמים לתחייה כל אלו שלא האמינו בישו, נשפטים לחובה ונשלחים אף הם לאגם האש. בתוכם כמובן גם 6 מיליון היהודים שנרצחו בשואה... מה לעשות שלא קיבלו את ישו? ואלוהים הורס את העולם ובונה ארץ חדשה ונצחית עבור אלו שהאמינו בו.

לכך התכוון לואיס במכתבו לח"כים הדתיים...

כשהיהודים המשיחיים מציגים את עצמם בתקשורת הישראלית, נשמע כי הם ישראלים כמונו בדיוק, רק שהם מאמינים בברית החדשה וישו כמשיח. כבר הזכרנו כמה פעמים כי ישנה כאן והטעיה מכוונות וכי הם מסתירים כי הם מאמינים באלוהותו. כדרכם של כתות רבות, הם מלמדים את קרבנם הפוטנציאלי מן הקל אל הכבד, מגלים טיפין טיפין את אמונתם ביודעין כי יהודים לא יקבלו אלוהותו של אדם באשר הוא. כך גם אמונתם בלקיחה (או הילקחות) והטבח של כל היהודים שלא יקבלו את אמונתם הנוצרית אינה מופצת כמעט ברשת או בכל מקום אחר. כנראה שהם עצמם מבינים כי המדובר במשהו הזוי?

לצפיה בסרטון הממחיש את אירוע "הלקיחה", לחצו כאן

הדפס