אודות יהודים משיחיים,הברית החדשה,וישוע המשיח.

"בנות מואב"- אמנות הפיתוי ליהודי המצוי

"בת גויים יקרה - אמונתך נמדדת במיניותך!"
אובידיוס, משורר רומאי
"אלגיות של אהבה"
המאה ה-1 לפנה"ס
17/11/2008
תמונת רשימה: evenmenty
תמונת רשימה: evenmenty

 בספר במדבר (כ"ה) מסופר שכאשר בני ישראל, בהנהגתו של משה רבנו, היו בדרכם לכיבוש הארץ המובטחת, המדיינים חששו מאוד שלא יצליחו להביס את בני ישראל בקרב ולכן החליטו לפעול בתחכום ושלחו את בנותיהם הנאות והמושכות לפתות אותם. ומה הייתה התוצאה? אוי לבושה! בניגוד לנהוג אצל ראשי הקהילות המשיחיות, בתנ"ך לא מנסים לטייח את המציאות גם כשהיא מציגה באור שלילי את העם הנבחר. בחורינו הטובים לא עמדו בפיתוי וזנו עם בנות מואב. המזימה הצליחה.

והמזימה עדיין מצליחה למרות שחלפו למעלה מ-3000 שנה. מטרתי כאן היא להביא לידיעת הציבור הלא בקיא, ששיטותיו הנבזות של המיסיון להפיל בפח יהודים תמימים אינן מסתכמות בבצע כסף. אמנם מתן טובות הנאה כלכליות בכדי להביא להמרת דת היא שיטה עתיקת יומין ודי נפוצה, אולם רוב הציבור אינו מודע לשיטה השנייה המתוחכמת יותר וההרסנית לא פחות! עליי לציין, ולא בגאווה יתרה, שאף אנוכי נפלתי בפח הזה ולכן אני מדבר מניסיון.

האם שמתם לב לעובדה שכל קבוצה מיסיונרית המגיעה לארץ כוללת בתוכה מספר רב של נשים בנות 20 פלוס, יעלות חן מדהימות ביופיין, ששום גבר ישראלי צעיר אינו מסוגל להתיק עיניו מהן? אלו מגיעות לרוב ממדינות אירופאיות כגון סקנדינביה, גרמניה ואוסטריה, ולהן מראה אירופי קלאסי, מרהיב עין ומשובב נפש. המראה שלא תמיד נפוץ במחוזותינו, מצליח להסעיר את חושיו של הגבר הישראלי המצוי שנהג עד כה לראות נשים כאלו רק בסרטים הוליוודיים. אל תחשבו שהבאת נשים אלו לארץ נובעת מצירוף מקרים! ארגוני המיסיון המשיחי מחוכמים מאוד בדרכיהם ויודעים היטב מה הם עושים במתן עדיפות לנשים אלו בשירות המיסיון. אולם הדבר אינו מסתיים במראה החיצוני המושך- זו רק ההתחלה. הגבר הישראלי רגיל מניסיונו המר שנשים יפיפיות כאלו נוהגות בשחצנות ובהתנשאות ואינן מוכנות אפילו לשקול לבוא עימו במגע, שלא לדבר על מערכת יחסים שלמה. וכאן ממתינה לו הפתעה נעימה מאין כמוה- הבחורות הנוכריות הללו מתנהגות באופן שונה לחלוטין מהמצופה למישהי כמותן- הן צנועות לכאורה, מנומסות, ישירות וכנות, מביטות בו בגובה העיניים ולא מתנשאות, נותנות כבוד ויחס חם ומוכנות להיות עימו בקשר. וזה בדיוק הדבר שכובש את ליבו של הבחור הישראלי- שילוב של יופי מדהים ואופי 'צנוע'. נשים אלו מרעיפות עליו תשומת לב, אהדה והתעניינות, סבלנות וסובלנות ומוכנות להיות לו אוזן קשבת למצוקותיו. אל נא תחשבו שמדובר באופיין האמיתי! אולי יזעזע אתכם לדעת שנשים אלו עוברות הכשרה מיוחדת טרם הגיען לארץ על מנת להתנהג בדיוק בדרך זו ולמטרה האחת והיחידה- לשבות את בחורינו הטובים בשבי הכת המיסיון!! כאשר הם נכנסים למערכת יחסים זוגית, היא מנסה לבלות עימו זמן רב ככל שניתן ומטפטפת בהדרגה אך בהתמדה את הבשורה הנוצרית, תוך כדי שהיא מנסה למשוך אותו כמה שיותר למפגשי תפילות בקהילה. היא תנסה להכיר את משפחתו ולעשות רושם חיובי ככל שניתן. אם המשפחה מתנגדת נחרצות לזוגיות עם נוצרייה, אין לה כל בעיה לשקר למשפחה ולבחור עצמו בכוונה מזויפת להתגייר. המיסיונריות אינן רואות קושי מוסרי בהתנהגות צבועה כלפי הבחור וסביבתו כיוון שמבחינתן המטרה מקדשת את האמצעים.

הבחור הישראלי הנמצא בזוגיות עם המיסיונרית מרגיש עצמו כאחוז בחבלי קסם וכמרחף באוויר. הוא מרגיש שזכה למתנה נדירה שאף גבר אחר בארץ לא זכה לה- מלכת יופי שמוכנה להיות בת זוגו ואף להתחתן עימו- מכל האנשים! הוא מרגיש כנכנס למלכות גן העדן כאן בעולם הזה וחושב שאולי המשיח הנוצרי עליו היא לא מפסיקה לדבר באמת אוהב אותו אם הוא היה מוכן להעניק לו יהלום שכזה!!

ובנוגע לנושא הבעייתי ביותר- יחסי המין. למרות שהכת המשיחית אוסרת מפורשות על קיום יחסי מין מחוץ לנישואין ורואה בזה חטא חמור- אין לבחורה בעיה מוסרית לשכב עימו אם היא סבורה שהדבר יקדם את מטרתה לצעד הסופי.

כאשר הגבר כבר שבוי בקסמה היא מתחילה להסית אותו נגד משפחתו וסביבתו הקרובה במקרה והם מתנגדים לנישואין ביניהם. במקרים חמורים כאשר המשפחה לוחצת היא עלולה להסית אותו לבגוד במשפחתו ואף לפגוע בהם באלימות קשה. בסופו של דבר תשכנע אותו הנערה המיסיונרית שבארץ הזוגיות שלהם לא תוכל לפרוח ותעודד אותו לעזוב עימה לחו"ל לפחות לתקופה מסוימת. שם היא תכיר לו את משפחתה ותכניס אותו לכנסייה שלה – כאן כבר לא מדובר בקהילה משיחית!! במצב כזה קשה מאוד להוציא אותו מהשבי המחשבתי והרגשי ההרסני שהיא לפתה אותו. יש לציין עם זאת, שאם הגבר גדל בסביבה מסורתית והקשר עם היהדות חשוב לו, היא תאפשר לו כל עוד הם בארץ לשמור על סממנים יהודיים כגון קידוש בשבת או הנחת תפילין. סובלנות זו תעלם ברגע שהם יעזבו לחו"ל.

לסיכום, שיטת הפיתוי הנשי עבדה בעבר ועובדת בהווה ומשום כך הכת המשיחית לא מהססת להשתמש בה. בניגוד לשיטת בצע הכסף, שיטה זו אורבת לבחורים ישראלים צעירים, בייחוד אלה שנכוו שוב ושוב מקשרים עם נשים ישראליות. המיסיונריות עוברות הכשרה לפני כן והן פועלות בתחכום ובשיטתיות. בחורים ישראלים רבים נפלו בשבי ללא מודעות. במקרה שלי באה ההתפכחות הכואבת של "שקר החן והבל היופי".

מי שמחפש את ה"אשת חיל" לא ימצא אותה בקרב המשיחיות. אמן!

הדפס