אודות יהודים משיחיים,הברית החדשה,וישוע המשיח.

מהו הקשר בין השואה למיסיון על פי האוונגליסטים

23/09/2008


לפני ימים אחדים פרסם ארגון אוונגליסטי בין לאומי (World Evangelical Alliance) הצהרה בכלי התקשורת ולפיה יש להגביר את כל המאמצים לנצר את יהודי העולם.

 

חלום זה של הארגונים המיסיונרים אינו חדש כלל וכלל. הארגונים פועלים בדבקות למען מטרה זו כשאינם בוחלים בשום אמצעי שבעולם. אלא שהפעם עם צאת הצהרה זו, חצו המיסיונרים כל גבול.


בין הארגונים המיסיונרים השותפים להצהרה זו עומדים גם קיי קיאן-הנסן ובודיל סקוט מארגון "המיסיון הדני לישראל". באתר האינטרנט של הארגון המציג את פעילויותיו הועלתה ידיעה המפרסמת את דבר ההצהרה שנחתמה בברלין, אלא שבמקום לפרסם לצד הידיעה תמונה המציגה את טקס חתימת ההצהרה, או תמונת העיר ברלין, בחרו אנשי הארגון לפרסם מכל רחבי העיר ברלין, דווקא תמונת... אנדרטת השואה המוצבת בברלין לזכר ששת מיליון הנרצחים בשואה.

 


האנדרטה העשויה מצבות מצבות מזכירה תקופה אפילה וכואבת בהיסטוריה של העם היהודי, וכנראה שלא לחינם נבחרה על ידי המיסיונרים. לכאורה תמונה זו יכולה הייתה להתפרסם דווקא באתר אנטי-מיסיונרי הזועם על כוונת המיסיונרים להשמיד את העם היהודי לפחות רוחנית, אולם במקרה זה באה התמונה להאיר לכאורה את הכתבה שכותרתה: "הצהרת ברלין על המיסיון בקרב יהודיים".


האם סוף סוף מעיזים ארגוני המיסיון לומר גלויות את כוונתם האמיתית?

 

הדפס