אודות יהודים משיחיים,הברית החדשה,וישוע המשיח.

יהודים משיחיים: "התרבות הלהט"בית הכינה את הקרקע לשגשוג הנאציזם"

לא כל מי שרוצה לכתוב ספר או חוברת יש לו את הקישורים המינימליים הנדרשים למטרה זו. כך ראינו לאחרונה את "סודו של שינוי" שהוא כישלון ספרותי מוחץ, וכך ממשיכים היהודים המשיחיים לעצבן אזרחים רבים בהפצת חוברת חדשה שבזה לאינטליגנציה ומשכתבת את ההיסטוריה.
החוברת שמופצת בימים אלה תוקפת בחריפות את הקהילה הגאה, מאשימה אותה בעליית הנאציזם לשלטון בגרמניה ובשואה, וקוראת להוציא אותה מחוץ לחוק.
תלונה הוגשה למשטרה: "התרת דם והסתה פרועה שחצתה כל גבול"
20/08/2023
פרסום משיחי נוסף
פרסום משיחי נוסף

 בימים האחרונים, אזרחים נדהמו לגלות בתיבות הדואר שלהם חוברת עם דברי הסתה נגד הקהילה הלהט"בית. ר' ובן זוגה ל', שמתגוררים ברחוב כצנלסון בחיפה, סיפרו כי "כשפתחנו את החוברת והתחלנו לקרוא, הבנו במה מדובר ודיווחנו על כך למשטרה. הגיעה שוטרת שבדקה וראתה שחילקו את זה גם בבניינים אחרים".

החוברת, עם כ-30 עמודים, הודפסה עם הכותרת "שנים עשר שיקולים של הציבור הדתי לגבי אג'נדת הלהט"ב". בפתח החוברת נכתב כי "אחד הנושאים הטעונים והשנויים במחלוקת ביותר בעולמנו היום הוא הקרב על הענקת לגיטימציה לאג'נדת קהילת הלהט"ב בחברה, שבעבר הייתה מחוץ לחוק".

עוד נכתב כי "נכון למרץ 2023, 67 מדינות עדיין מפלילות פעילות הומוסקסואלית כמעשה פשע ו-11 מדינות ממשיכות לגזור עליה עונש מוות. בשנת 1988, תחת התנגדות רבה, בית המשפט העליון בישראל ביטל את הפללת ההומוסקסואליות. בשנים האחרונות, פעילות זו זכתה לתמיכה חוקית, לחסות, קידום, קבלת לגיטימציה, פרסום ואף לשדולה מטעמה בכנסת. בתי ספר רבים נדרשים להחדיר לילדים תעמולה להט"בית בידי פעילי התנועה. רבים החלו לתמוה האם הומוסקסואליות היא עניין של בחירה אישית, תוצאה של השפעה או סממן לחברה מתקדמת.

"סמואל איגרה, בספרו 'הפריצות הלאומית של גרמניה' (הומוסקסואליות)", נכתב, "מתעד את עלייתה של התרבות הלה"טבית שהכינה את הקרקע לשגשוג הנאציזם. הוא מצטט מהנציב הנס פון-טרסקו, ראש תחנה מיוחדת של המחלקה הפלילית במשטרת ברלין בשנים 1919-1905, שפרסם את הדברים הבאים בזיכרונותיו: 'קבוצות הומוסקסואליות נמצאות בעלייה מתמדת בעשורים האחרונים, במיוחד בערים הגדולות. נכון לעכשיו, בברלין ישנם ככל הנראה יותר מ-100 אלף אנשים המכורים לנוהג הזה. זכויות הומוסקסואלים הפכו לראשונה למיינסטרים בגרמניה בשנות ה-20 וה-30 של המאה ה-20 וקודמו על ידי האגודה לזכויות אדם שאחד מחבריה היה ארנסט רוהם, הידוע לשמצה, ראש פלוגת המסתערבים הנאצית. רוהם היה חברו הקרוב ומקדמו של אדולף היטלר'".

עוד נכתב: "לייבלי ואברמס מתעדים בספרם שכותרתו: 'צלב הקרס הוורוד' כי 'הומוסקסואליות הייתה מושרשת בהקמת המפלגה הנאצית, ותפקידי מנהיגות הוענקו לאלה שקיימו מנהגים הומוסקסואליים'". בהמשך נכתב כי "רבים הטילו את האשמה על אלוהים שאפשר לזוועות השואה להתממש. עם זאת, העובדות מראות שלפני 1933, פעילות הומוסקסואלית הייתה בלתי חוקית בגרמניה. לאחר ההשתלטות הנאצית, החוקים הללו שונו. נאמר בעבר שאם החוקים הללו היו נאכפים בגרמניה, השואה לא הייתה מתרחשת".

בהמשך נכתב כי "מעשה סדום, מונח נרדף להומוסקסואליות, מיוחס לעיר העתיקה סדום שליד ים המלח, הידועה לשמצה בנוהג הזה. אין עדות לתרבות אחרת שהנלהבות לנוהג הזה הייתה כה מושרשת ביסודותיה. מעשי סדום היו אמנם גם בתרבויות רבות אחרות, אך הם הבשילו לחטא שהביא חורבן טוטאלי על החברה מבפנים כשנהיו נוהג פומבי וקיבלו לגיטימציה נלהבת מההנהגה".

בנוסף, החוברת מציגה את נבואות זעם על אחרית הימים על פי ההשקפה המשיחית (שני שליש מהעם היהודי ייכחד) ומסיימת בהטפות על סליחת חטאים וצורך בקבלת ישוע כמשיח ואלוה כדי להינצל.

האגודה למען הלהט"ב הגישה תלונה במשטרה בגין הסתה לרצח. מנכ"ל האגודה, רן שלהבי, אמר כי "זו התרת דם והסתה פרועה שחצתה כל גבול. בכל יום אנחנו עדים למקרים להט"בופוביים נוספים... מול השנאה והלהט"בופוביה נעמוד ביחד, נמשיך להאיר את אור הגאווה והסובלנות ולא נאפשר לחושך להשתלט על ישראל. אני קורא לרשויות לגנות את פשע השנאה המזעזע ולמשטרת ישראל לחקור ולמצות את הדין המלא עם המסיתים".

מהמשטרה נמסר: "בתחנת חיפה הוגשה תלונה בגין הפצת חוברות ברחוב באחת משכונות העיר אשר לכאורה פוגעות בקהילת הלהט"ב. הנושא בבדיקה וככל שתעלה עבירה פלילית, הנושא ייחקר בהתאם".

הדפס