אודות יהודים משיחיים,הברית החדשה,וישוע המשיח.

משיחי ליהודי: "חבל שהיטלר לא גמר את כולכם"

סרטון בו נראה אדם מטיח דברים אנטישמים קשים כלפי יהודי חרדי מככב ברשתות החברתיות וזעזע רבים. בתחילה חשבו ברשתות שמדובר בשמאלני, אולם כמי שמכיר אותו מהקהילה המשיחית אני יודע שהסיבה להתפרצות האנטישמית הזו היא אחרת: המשיחיות שלו.
28/06/2023

בשנים האחרונות היינו עדים לתעמולה זדונית בלתי פוסקת מצד גורמים משיחיים נגד רבנים ומסורת ישראל. לאור זאת שאלנו בעבר איפה עובר הגבול הדק בין האנטי-יהדות שלהם לבין האנטישמיות? (ראה כאן המאמר בהרחבה)

גורמים שונים המתנגדים למיסיונריות חשפו את השיח הכפול של כוכבי הרשת המשיחיים כשהם מדברים על ישראלים כאילו הם יהודים, אך לקהל התורמים הנוכרי בחו"ל הם פונים כנוצרים. (לחצו כאן, כאן וכאן לסרטונים בנידון)

עליית דרגה בשנאה הזו היה ניתן גם לראות אתמול ברכבת הקלה בירושלים כאשר משיחי, עידו שירום, פתח בסדרת קללות גסות לעבר יהודי חרדי ואף אמר לו כי "חבל שהיטלר לא גמר את כולכם". כמו הבן הרשע של ליל הסדר, המוציא את עצמו מן הכלל, היהודים המשיחיים אינם חשים קירבה ליהודים ומוציאים את עצמם מן הכלל של "העם הזבל הזה" – כלשונו של המקלל. (לסרטון המלא לחצו כאן)

ראשי המיסיון הכינו מכבר את הקרקע להתבדלות מן היהודים, כמו שניתן להווכח מדברי מנו קלישר, רועה קהילת ירושלים – בית גאולה, שהובאו במגזין הצבא "במחנה" בתאריך 14/05/15:
"אותו נוצרי בפטיסט או פרוטסטנטי יותר קרוב אליי מאשר יהודי שאינו מאמין בישוע."

ולא רק מדובר בתחושת אי-שייכות... אנו נוכחים לראות זן חדש של משיחיים, תוצר ההסתה הפרועה של ארגון הבישור המוביל אצלם, הלא הוא "וון גוד" : משיחיים השונאים יהודים בשנאה הבוטה ביותר. 

גם דוד לזרוס, רועה קהילה מתל אביב, כתב לאחרונה בעיתון נוצרי על העובדה כי יותר ויותר צעירים שנולדו להורים "יהודים משיחיים" אינם מגדירים את עצמם כ"יהודים" אלא רק כ"משיחיים". וזה כנראה תוצאה מהשנאה התהומית שהפיצו אותם תעמולנים צבועים בבית "וון גוד" ונציגיהם הממונים על ידי כנסיות זרות שחלקן תומכות בחרם על ישראל.

ממש כפי שהיה בהיסטוריה של העם היהודי עם מומרים שונים ומשונים שידעו לשרת את האינטרסים של בני אמונתם החדשה והעמידו את העצמם כאויבי העם היהודי.

הדפס