אודות יהודים משיחיים,הברית החדשה,וישוע המשיח.

לא יאמן: מנהיג משיחי משווה את ישראל למשטר הנאצי

בעקבות צו סגירה שניתן לבית ספר משיחי פיראטי, רועה קהילה משיחי מפיץ תיאוריות הזויות, ומכונת הפייק ניוז המשיחי שוב תורמת לשנאת ישראל
19/05/2023

בשבוע שעבר דיווחנו לכם כאן על בית ספר משיחי הפועל בטבריה שנים רבות ללא רישיון שקיבל צו סגירה ממשרד החינוך. 

ציינו גם שבעוד שצו הסגירה נגד בית הספר הוצא בגלל שהוא לא חוקי וחסר כל רישיון, המשיחיים מעדיפים להפיץ שמועות על רדיפתו כביכול בשל היותו משיחי, וכך הם תורמים להכפשתה של מדינת ישראל כרודפת נוצרים...

תיאוריות השנאה המופרכות הללו המשיכו גם לאחר הדיון בבית המשפט, כאשר רועה קהילת "פניאל", דניאל יהב (שאינו יהודי*) אמר לכלי תקשורת המפיץ חדשות אודות ישראל בקהילות נוצריות בחוץ לארץ:
"כבן לניצול שואה, אבי היהודי נזרק ממערכת החינוך בגרמניה הנאצית בגלל שהיה יהודי. השבוע היה יום הזיכרון לשואה בישראל ולא יעלה על הדעת שנכדיו ייזרקו מבית הספר והגן בגלל אמונת משפחתם".

לא, מר יהב, ישראל אינה משטר נאצי! אף אחד לא ביקש לזרוק אף ילד ממערכת החינוך. רצון הרשויות היה רק להכניס אותם לבית ספר חוקי.

לא, מר יהב, לא רודפים את בית הספר שלכם בגלל האמונה שלכם, ולא רודפים אותו בכלל, אלא מבקשים מכם לכבד את מדינת החוק שבה אתם חיים.

ההשווה למשטר הנאצי היא מחוצפת ומקוממת. היא גורמת שנאה לישראל וליהודים האותנטיים.

לצערנו נמצאנו שוב עדים לכך שהמשיחיים שופכים שמן למדורת הBDS- ולתבערה של שאר הארגונים הפועלים לדה-לגיטימציה של ישראל המפיצים פייק ניוז על המדינה. כן כן, אותה מדינה שנותנת לכם את הזכויות של חופש הפולחן, חופש הביטוי, ועוד...

אבל אנחנו לא מצפים מהם שישנו את התנהגותם. אנחנו גם יודעים שמכונת הפייק ניוז של היהדות המשיחית, מהווה כלי פורה המייצר כספי תרומות... האחים הנוצרים אינם נשארים אדישים נוכח ההתבכיינות המנציחה רדיפה דמיונית של עולם הערכים שלהם.

 ----------------------------------------------------------------------------

* אין לנו דבר נגד מי שאינו יהודי, רק רצינו לציין שוב על התרמית של היהדות המשיחית, כשרבים ממנהיגיה הינם נוכרים המקדמים אג'נדה נוצרית.

הדפס