אודות יהודים משיחיים,הברית החדשה,וישוע המשיח.

צו סגירה נגד בית ספר משיחי פיראטי מעורר סערה

בית ספר משיחי הפועל בטבריה שנים רבות ללא רישיון קיבל צו סגירה ממשרד החינוך * בתגובה, המשיחיים מעלילים: זו רדיפה דתית
צילום: WOKANDAPIX
24/04/2023

בית ספר משיחי הפועל בטבריה שנים רבות ללא רישיון קיבל צו סגירה ממשרד החינוך, והוא נמצא כעת בעיצומו של הליך ערעור מורכב מול משרד החינוך.

לטענת חברי הכת המפעילים את המקום, בית הספר נפתח על ידי זוג משיחיים מטבריה שהכירו בצורך לספק מקלט בטוח לעשרת ילדיהם ש"סבלו מפציעות מתקיפות פיזיות אלימות, כמו גם להתעללויות מילוליות ורגשיות במערכת החינוך הציבורית בשל אמונתם בישוע".

למרות טענתם, המציאות שונה. העובדה היא כי ברוב המקרים ילדים משיחיים מחונכים להיות מיסיונרים קטנים שמטיפים בבתי הספר בכל עת לחבריהם לספסל הלימודים - וכל זה כדרכם בדרכי מרמה, מאחורי גבם של הורי הילדים היהודים ומתחת לאפם של המורים.

(גם כאן באתר, פרסמנו בעבר על "רועה קהילה" שהוא בעצם מיסיונר נוצרי המועסק על ידי כנסייה זרה, שקרא להכשיר ילדים על מנת לבשר לחבריהם היהודים. לחצו כאן לידיעה)

אז ברור שמי שמשתף את חבריו באמונתו הזרה והמיסיונרית עלול להתקבל בעוינות. לעומת זאת, המציאות במעשרות מקרים אחרים מראה כי מי ששומר לעצמו את האמונה המוזרה והמתגרית שלו ואינו מסית ומדיח, לא יפגע.

* * *

בעוד שצו הסגירה נגד בית הספר הוצא בגלל שהוא לא חוקי וחסר כל רישיון, המשיחיים מעדיפים להפיץ שמועות על רדיפתו כביכול בשל היותו משיחי – וכך כמובן הם תורמים להכפשתה של מדינת ישראל כרודפת נוצרים...

כי זו דרכם הנלוזה תמיד: לצורך פעילותם המיסיונרית הם באים ליהודים כיהודים, אבל לצורך גיוס כספים עבור פעילותם המיסיונרים הם באים לאחיהם באמונה – קרי הנוצרים – כנוצרים, תוך שהם בוכים להם כי הם נרדפים בישראל על ידי הרשויות וארגונים שונים וזקוקים לעזרה.

גורמים בכת השוו את מאבקם בנושא למאבקו של דוד מול גוליית. כלומר, בתפיסתם, משרד החינוך הישראלי הוא ערל פלישתי אכזר וחסר לב המבקש להשמיד אותם. הם לעומת זאת ממלכת ישראל הקטנה הנלחמת על חיה. האם אין אנחנו חוזים כאן ביצירה אנטישמית המתאימה ל"תיאולוגיית החילופין" שלפיה האמונה המשיחית החליפה את האמונה היהודית?

הדפס