אודות יהודים משיחיים,הברית החדשה,וישוע המשיח.

עזרו בחיפושים: לאן נעלם "הפנים של היהדות המשיחית" בישראל?

16/03/2023

שנים אחרי שהפכו ל"פנים של היהדות המשיחית בישראל" ומילאו את הרשת בסרטונים עוקצניים ומכפישים נגד היהדות, תורת ישראל וחז"ל, נעלמו לפתע מטיפים מוכרים וידועים מהמרקע. מיסיונרים מומלחים וחריפים, אלו שהתבטאו בעזות נעדרו כאילו בלעתם האדמה.

אז מה קרה להם ולהיכן הם נעלמו? השאלה עדיין אינה פטורה... אולם, לגבי אחד מהם, התשובה תותיר אתכם בהלם.

מסמך פנימי שהגיע לידינו באמצעות ארגון אור לאחים, החתום בידי יו"ר ארגון משיחי המתעסק בבישור אגרסיבי, במסגרתו הוציאו המשיחיים את סרטוני ההסתה וההטפה שלהם חושף כי "זמן קצר לאחר גירושיו של מר (השם שמור במערכת), נודע כי היה מכבר בקשר רומנטי עם עובדת שעבדה תחתיו".
כן כן! אחד האנשים שתקף את חז"ל על ההתייחסות שלהם כביכול לנשים, התגלה כמי שזכויותיה של אשתו שלו נרמסו בצורה בוטה...

* * *

הפקרותו המינית של הנוער המשיחי אינה סוד לאף אחד מרועי הקהילות וקיימת ספרות ענפה ועשירה על הנושא, החל מההוצאה לאור המשיחית "קרן אחווה משיחית" ועד לכתבות במגזין "משהו אחר" וכדו'. המשיחיים אף מארגנים סמינרים בנושא מעת לעת על מנת שהנוער יגלה איפוק. מהכירות אישית - כמשיחי לשעבר - אני יכול להכות על חטא ולהגיד שלא הכרתי הרבה בתולות בקהילה...

אז היינו מצפים שהתופעה תפסק בחיי הנישואין, אבל כנראה שיש הרגלים שקשה לשנות.

במקום לראות את מה שמתרחש בקהילות המשיחיות מבחינה אתית ומוסרית, בוחרים משיחיים רבים ללכלך דווקא על הדתיים וממשיכים לדמיין כי בקהילה הכול ורוד... כמעט גן-עדן (של השהידים).

ההפקרות המינית מאפשרת ללא-מאמינים להיכנס למיטתן של נוצריות חסודות כדי להגיע דרך גופן לאמונה בגוף המשיח.. ודוגמא לכך ניתן אף למצאו בספרו של יעקב דמקני, שהגיע לאמונה המשיחית לאחר שרכב על משיחית חסודה שחשפה בפניו את גופה בדרך לגוף המשיח. אבל ברור שההפקרות שקורית שם לא עוצרת וממשיכה גם בחייהם הבוגרים ובחיי הנישואין של המשיחיים.

להבדיל, מהצד השני של המתרס ברור לי כי אין יהודי אחד שחזר בתשובה אחרי שעבר במיטתה של בת סמינר חרדית. "הרבנים החשוכים" אוסרים על משחקי פיתויים כאלו כדי להביא אנשים לאמונה היהודית, לא רק כי הם מבינים שמדובר במדרון חלקלק אלא פשוט כי התורה אוסרת את זה.

* * *

אז אין מצוות מעשיות למשיחיים מהסוג הזה: לא תפילין, לא כשרות, לא שבת... ופתאום מתברר שמי שהטיף לנו מוסר במהלך השנים גם אינו מצליח לשמור המעט המצוות המוסריות שהוא מצהיר שהוא מחזיק בהן.

אגב, בכך שאותו משיחי לא היה נאמן לאשתו הוא גם בגד בישוע משיחו ואלוהו ובברית החדשה האומרת "אַךְ מִפְּנֵי הַזְּנוּת תְּהִי לְכָל־אִישׁ אִשְׁתּוֹ וִיהִי לְכָל־אִשָּׁה בַּעְלָהּ" (הראשונה אל הקורינתיים פרק 7, פס' 2).
"כִּי זֶה רְצוֹן הָאֱלֹהִים קְדֻשַּׁתְכֶם לְהִתְרַחֵק מִן־הַזְּנוּת" (הראשונה אל התסלוניקים (פרק 4, פס' 3).
"כַּאֲשֶׁר נִהְיוּ לְמָשָׁל סְדוֹם וַעֲמֹרָה וּבְנֹתֵיהֶן אֲשֶׁר הִזְנוּ כְּמוֹהֶם וַתֵּלַכְנָה אַחֲרֵי בָּשָׂר זָר כִּי־נִמְסְרוּ לְמוּסַר אֵשׁ עוֹלָם" (אגרת יהודה פרק 1, פס' 7).

כיום, לאחר שתמכו בדברי השטנה של אותם מטיפים נגד הדתיים, הרבנים, והיהדות, ההנהגה המשיחית צריכה לשים מול עיניה את הדברים המיוחסים למשיחם ואלוהם: "וְלָמָּה זֶּה תִרְאֶה אֶת־הַקֵּיסָם בְּעֵין אָחִיךָ וְאֶל־הַקּוֹרָה אֲשֶׁר בְּעֵינְךָ לֹא תַבִּיט" (מתי פרק 7, פסוק 3).

הדפס