אודות יהודים משיחיים,הברית החדשה,וישוע המשיח.

שוב ילדים על הכוונת של עבריינים משיחיים

מודעות תמימות למראה, צבעוניות ומנוקדות שנתלו על גבי מתקנים בגני שעשועים בערים בדרום התגלו כהטפה לאמונה משיחית * תולי המודעות: ילדי יהודי משיחי שהדפיס אותם, שהתחבא כגנב בסמוך * פקחי עיריית קריית מלאכי קנסו באלפי שקלים את המשיחי
צילום: Palmer W. Cook
1/06/2020
הפרסום המשיחי בגן השעשועים בקרית מלאכי
הפרסום המשיחי בגן השעשועים בקרית מלאכי

עבריינים משיחיים אינם בוחלים בשום אמצעים הטפה תמורת חלוקת מזון, הטפה לעולים במסווה של הרצאות, הטפה לקטינים באמצעות הרשת ואפילו הטפה באמצעות התחזות לחרדים.

מודעות תמימות למראה, מנוקדות וצבעוניות נתלו בגני שעשועים בקרית מלאכי ובקרית גת שהתגלו כניסיון לעניין ילדים קטנים באמונה המשיחית – דבר האסור לפי החוק: סעיף 368א' לחוק העונשין קובע "העורך טקס המרת דתו של קטין או עושה פעולה אחרת המביאה לידי המרת דתו של קטין, בניגוד להוראות דינו מאסר ששה חודשים" סעיף ב' קובע כי "המשדל קטין, בפניה ישירה אליו, להמיר דתו, דינו – מאסר ששה חדשים".

הורים נתקלו במודעות האלו בעוד ועוד גני שעשועים בערים שונות, מה שמוכיח כי מדובר בתופעה מתוכננת ולא באירוע חד-פעמי. פעילים של ארגון אנטי-מיסיונרי ידוע באותן ערים התבקשו לשהות בתורנות בגני שעשועים בהם עוד לא נתלו הפליירים כדי לנסות לאתר את העבריינים המשיחיים בשעה שהם מבצעים את פעילותם האסורה על פי חוק. אחד מהם שהמתין בגינה בקרית מלאכי הופתע לראות פרט לא שגרתי נוסף הקשורה לפעילות האסורה הזו: ארבעה מילדיו של המשיחי סקוט לואיס המתגורר ביישוב עוצם הגיעו למקום עם אופניים וכדורים, ומידי פעם, כשחשבו שאיש אינו רואה אותם, כגנבים בלילה, הוציאו מתחת לחולצתם את הפליירים ותלו אותם במקומות בולטים בגני השעשועים, תוך השחתת רכוש ציבורי.

כשהילדים המשיחיים ראו כי יש מי שמצלם אותם הם קראו לעזרת אביהם והלה יצא ממחבואו בקרבת מקום וניסה להרחיק בחמת זעם את פעיל יד לאחים. רק בנס, כפי שניתן לראות בתיעוד המוחזק בידי אנשי יד לאחים, לא הפך הניסיון הזה לאלימות קשה.

מ"מ ראש העיר בצלאל מזרחי שהגיע במהירות למקום, הזדעזע לראות את הפעילות המיסיונרית המחוצפת למול עיניו, פעל במהירות מול גורמי האכיפה בעירייה וקנס בסך 5,000 שקלים נשלח עוד באותו היום לביתו של לואיס. וכאילו לא די בכך, קצין הביטחון של העירייה אף ניגש לתחנת המשטרה והגיש תלונה כנגד המיסיונר על השחתת הרכוש שנעשתה במכוון.

הדפס