אודות יהודים משיחיים,הברית החדשה,וישוע המשיח.

הם ממשיכים להטביל קטינים!

לאחר חשיפת "כאן 11" לפני כמה חודשים, שבה ראו את סעדיה, יהודי משיחי, מטביל קטינים, החגיגה ממשיכה...
הורים זועמים ומשטרת ישראל אינה עושה דבר נגד העבריינים.
13/08/2018

  בתוכניתה של קרן נויבך, 'סדר יום' ב'כאן' - רשת ב' ששודרה ביום שני, ה-6.8 חשף כתב רשת ב' בדרום אסף פוזיילוב, כי ציידי הנפשות של המיסיון המשיחי מתמקדים גם בילדים ומפתים אותם להאמין בישוע דרך הרשתות החברתיות ועל ידי סרטוני יוטיוב שצצים כשמבקשים לראות תכנים של ילדים – וכל זה למרות שחוק מדינת ישראל אוסר שידול המרת דת של קטין.

על פי הדיווחים, יהודים משיחיים נשארים בקשר עם בחורים צעירים, מטיפים להם ואף מגדילים לעשות ועורכים להם טקסי הטבלה. נזכיר כי עריכת טקס להמרת דתו של קטין מהווה עבירה נוספת, חמורה יותר, אולם הם אינם נרתעים והם ממשיכים לצפצף על החוק.

בני משפחתם של הנערים מדברים על כך שהילדים גם מוסתים נגד משפחותיהם בצורה קיצונית.

למרות התיעודים, היהודים המשיחיים מכחישים. אולם בקבוצות פרטיות בוואצאפ ובקבוצות סגורות בפייסבוק, הם אינם מהססים והם מעיזים לפרסם תמונות של הטבלות של קטינים כמו בצילום הבא שבו ניתן לקרוא: "...בשבת האחרון שני ישראלים התחילו להאמין בישוע והוטבלו. אישה בת 34 הגיע להאמין דרך הסרטונים שלנו, וכן בחור צעיר בן 15".

 

בתוכנית הטילו אשמות חמורות כלפי משטרת ישראל שאינה אוכפת את החוק ונותנת לפושעים המשיחיים לעשות ככל העולם על נפשם. אבל מבחינתנו, הדבר הכי חשוב בכל הנושא הזה הוא ההבטחה של מגישת התכנית קרן נויבך שהיא ממשיכה לעקוב אחר הנושא.

בסיום התכנית אמר פרופ' אהרן פרידמן מאוניברסיטת אריאל - החבר בוועד המנהל ב"מרכז הישראלי לנפגעי כתות" כי ניתן להוציא צווי הרחקה נגד אותם המיסיונרים המשיחיים, אולם דבריו תקפים רק כאשר הורי הילדים מודעים מן הקשר הקיים בין ילדיהם לבין המשיחיים.

 

הדפס