אודות יהודים משיחיים,הברית החדשה,וישוע המשיח.

מטיף משיחי: היהודים הרגו את ישוע!

29/07/2018

כידוע, אחד מעיקרי האמונה המשיחית הוא הבישור - כלומר הפצת בשורת האמונה באמצעות פעילות מיסיונרית. בישור זה אינו פוסח על אף אחד. כמו בעבר, כשכנסיות מיסיונריות היו מביאות את הבשורה הטובה של ישוע ל"פרימיטיבים" שבאפריקה תוך ניצול מצוקותיהם, כך גם כיום, השיטה הבזויה הזו ממשיכה לעבוד.

אם חשבנו שרק בזמנים קדומים היו המיסיונרים מטיפים דרך הקמת בתי ספר, הבאת חינוך וקידמה, או דרך מרפאות, כאשר ביד אחת היו אנשים מקבלים את הטיפול הנדרש וביד השניה את "הברית החדשה", באה המציאות וטופחת על פנינו. מהגרי העבודה מסודן ואריתריאה המגיעים ארצה, מקבלים בישור מיד עם הגעתם לתל-אביב אודות ישוע, האל המושיע.

השיטה עובדת ולכן לא התפלאנו לראות מיסיונרים מבין המסתננים מנסים "להחזיר בתשובה" יהודים סוררים שעדיין לא קיבלו את משיחם האלוהי.
וכך בהפגנה של הקהילה הלהט"בית בכיכר רבין, בשבוע שעבר, נראה מסתנן ממזרח אפריקה מסתובב בין הקהל ומטיף בעברית רהוטה לקבלת ישוע כי בלעדיו, לא נותר ליהודים אלא להישרף לגיהינום נצחי. (ראה כתבה בעניין דומה: הנאצי לגן עדן וקרבנותיו לגיהינום).

מי שהסריט את המסתנן המיסיונר, לא אהב שהמטיף אומר כי יהודים הרגו את ישוע. אבל המשיחי הנלהב לא נבהל לשמוע הערות על דבריו אלו והכריז כי זו האמת. זה מה שכתוב ב"ברית החדשה". רפרוף קל בספר מגלה שהצדק עם אותו משיחי מסתנן, וזה מה שכתוב בו:

"אַנְשֵׁי יִשְׂרָאֵל שִׁמְעוּ הַדְּבָרִים הָאֵלֶּה יֵשׁוּעַ הַנָּצְרִי... לְקַחְתֶּם וּבִידֵי רְשָׁעִים הוֹקַעְתֶּם וַהֲרַגְתֶּם" – מעשי השליחים 2:22-23
"לָכֵן יֵדַע־נָא בֵּית־יִשְׂרָאֵל כֻּלּוֹ בָּרוּר כִּי הָאֱלֹקִים שָׂם אֶת־יֵשׁוּעַ זֶה אֲשֶׁר צְלַבְתֶּם לְאָדוֹן וּלְמָשִׁיחַ" – שם 36
"אֶת־עַבְדּוֹ יֵשׁוּעַ אֲשֶׁר אַתֶּם מְסַרְתֶּם וְכִחַשְׁתֶּם בּוֹ" – שם 3:13
"...הַיְּהוּדִים אֲשֶׁר אַף־הָרְגוּ אֶת־הָאָדוֹן יֵשׁוּעַ וְאֶת־נְבִיאֵיהֶם וְאוֹתָנוּ רָדָפוּ וְאֵינָם טוֹבִים בְּעֵינֵי אֱלֹקִים וּמִתְקוֹמֲמִים לְכָל־אָדָם" - הָרִאשׁוֹנָה אֶל־הַתַּסְלוֹנִיקִים 2:14-15
(ראה בנידון את הכתבה על המשיחי שמנסה להסביר את הפסוקים השלילים כלפי יהודים).

 

הדפס