אודות יהודים משיחיים,הברית החדשה,וישוע המשיח.

צלצלה ולא הצילה

כתב אישום הוגש נגד יהודיה משיחית מירושלים שבזמן שעבדה כמצילה במלון בעיר התעסקה בטלפון הנייד ולא הבחינה בילדה בת 6 שטבעה במרחק מטרים ספורים ממנה. "הנאשמת, שדעתה הייתה מוסחת בעקבות השיחה, לא שמה לב למתרחש סביבה", נכתב בכתב האישום. הילדה פונתה במצב קריטי לבית החולים, שם היא נפטרה
19/07/2018
האמנם?
האמנם?

השבוע, נאשמה יסמין אלעד, יהודייה משיחית, בתו של חבר באחת העמותות המיסיונריות האגרסיביות בבירה, בגרימת מוות ברשלנות.

בחודש דצמבר 2015 כשיסמין הייתה מועסקת כמצילה במלון רמדה שבירושלים, היא התעסקה בטלפון הנייד שלה, בעת המשמרת שלה בבריכת השחייה.

במהלך המשמרת הנאשמת לא זזה מהעמדה ולא הסתובבה בשטח הבריכה כדי להשגיח ולבחון את המתרחש במים. "הנאשמת לא קמה ממקומה למצב עמידה באופן שיאפשר לה להשגיח על המתרחצים ולהתבונן על המתרחש במים", צוין בכתב האישום.

בשלב מסוים, קטינות הגיעו למים עמוקים, אולם המצילה המשיחית שהייתה עמוקה בנייד שלה, לא הבחינה בכך, ולמרבה הצער, ילדה בת 6 טבעה כמה מטרים ספורים מעמדת המצילה.

כשסוף סוף הנאשמת הסיחה את דעתה מהנייד שלה – לאחר שיחה של למעלה משעה - היא ראתה את המתרחש והחלה להנשים את הילדה, שכתוצאה מהטביעה איבדה את הכרתה והפסיקה לנשום. בהמשך הילדה פונתה במצב קריטי למרכז הרפואי "שערי צדק" בירושלים וכעבור שלושה שבועות נקבע מותה.

הדפס