אודות יהודים משיחיים,הברית החדשה,וישוע המשיח.

עברייני ארגון "יהודים למען ישוע" פשטו על השכונות החרדיות בירושלים

התחזות לחרדים, תליית מודעות ללא אישור, הפרת הסדר הציבורי, קבלת הטבות כדי לגרום להמרת דת, חשש לשידול המרת דתם של קטינים – פושעי ארגון "יהודים למען ישוע" שעברו על כל סעיפי החוק האלו, נחשפו בערמומיותם בקמפיין המופנה לציבור החרדי.
5/05/2018

כשפתילי הציציות שלהם מתנפנפים בחוץ, אומני השקר וההתחזות המשיחיים פשטו על שכונות חרדיות בירושלים כשהם מחופשים למופת כיהודים דתיים, במסגרת מסע בישור מיוחד – כחלק מקמפיין מקומם ורחב היקף שעלותו מסתכמת בלא פחות מ-1.8 מיליון דולר.

לצורך כך, השיקו "יהודים למען ישוע" סיפור קומיקס בהמשכים, תמים לכאורה, כשפרטי ההתקשרות בתחתיתו מפנים למספר טלפון נייד במסלול ה"כשר", על מנת להסיר כל חשד אצל הציבור אליו הם פונים.

 

מודעת הקומיקס על לוח מודעות עירוני

את הסיפור שהודפס על גבי מודעות גדולות, הדביקו העבריינים המשיחיים על לוחות המודעות העירוניים, ללא אישור, מבלי לשלם את האגרה ותוך הסתרת מודעות אחרות שבעליהן שילמו במיטב כספם על מנת לפרסמן.

בציבור החרדי, ישנם שחשפו מידית כי מדובר בקמפיין פרסום מיסיונרי והדבר גרם למהומה בשכונות רבות. חלק מפעילי הארגון המיסיונרי סולקו בבושת פנים בשעת מעשה. מיסיונר מחופש לחרדי בורח עם המודעות שלא הספיק לתלות ואלה בורחים עם דלי הדבק..

.

 המיסיונר יהשוע ט. מצרפת בורח עם המודעות שלא הספיק לתלות

המיסיונר סטפן כ. מארה"ב בורח עם דלי הדבק

אופי הפרסום – סיפור קומיקס שנראה כלקוח מספר ילדים - גם מעלה את השאלה לגבי קהל היעד של הפרסום, האם הוא הנוער החרדי – אם כן יש כאן עבירה נוספת על החוק, הרואה בחומרה את שידול המרת דתו של קטין.

בנוסף להפרת הסדר הציבורי, יצוין כי קבלת כסף לעבודה מיסיונרית היא גם כן עבירה על החוק, והציבור בישראל מקווה שרשויות החוק יטפלו בעבריינים במלוא החומרה...

*   *   *   *   *

בעניין ארגון היהודים למען ישוע:
ראש הקהילה המשיחית נגד ארגון "יהודים למען ישוע"

על המייסד ותורתו

מיסיונרים הולכים מכות

הדפס