אודות יהודים משיחיים,הברית החדשה,וישוע המשיח.

לוּ-אִישׁ הֹלֵךְ רוּחַ, וָשֶׁקֶר כִּזֵּב, אַטִּף לְךָ

12/03/2018

 שוב, מטיף נוצרי מגיע לארץ, ושוב המשיחיים שמציגים את עצמם כיהודים - רצים אליו באמוק...
טוד ווייט, מטיף נוצרי המצהיר באתר האינטרנט שלו כי מטרתו היא "להביא נוצרים להיות קרובים יותר למשיח", מגיע לארץ לדבר עם הקהל הנוצרי הנמצא בישראל, כשרובו הגדול מזוהה עם קהל היהודים המשיחיים.
מבחינת המשיחיים, מדובר כנראה באירוע בחשיבות עליונה, עד כדי כך שישנן קהילות שביטלו את אסיפת השבת למענו.

אז כיצד יכולים אנו להאמין למשיחיים שהיהדות המשיחית היא חלק מהיהדות, כאשר מטיפים נוצרים הפוקדים לעיתים את ישראל על מנת לערוך כנסים נוצריים עבור הנוצרים הישראלים, ממלאים אולמות עם יהודים משיחיים וערבים פרוטסטנטים – כשהמכנה המשותף ביניהם הוא האמונה הנוצרית שלהם - אחים באמונה!

המטיפים האוונגליים בני הין, מוריס סרולו, פאול וושר, דייוויד התאוואי, ועוד... כולם באים לכאן על מנת להשקות את צאן המשיחיים הנוהרים לכנסיהם לבלוע את הבל פיהם.

ואם הזכרנו את הפסטורים האלו, די שנזכיר גם בשבחם בחצי מילה, כמו למשל התאוואי שמשקר לתורמיו וטוען שהוא ממלא אולמות בישראל, במספר של אנשים הכפול מהקיבולת הרשמית של האולמות האלו, או בני הין שרמת המוסריות שלו נפגעה כאשר צולם יד ביד עם מטיפה מפורסמת בחופשה ברומא. ואין זה גם הזמן להרחיב על אותם ראשי קהילות המארגנים והמתאמים את האירועים האלו בארץ - שמקבלים את חלקם ב"ירוקים"...

אה, ואם כבר מדברים על הנושא: אחד הרועים שמתפרנס מארגון כנסים עבור אותם מטיפים נוצריים ומתמחה בהבאת קהלים אליהם, הוא גם אותו אחד שחתם על החרם נגד אנשי יד השמונה. אחד שמציב את עצמו כשוטר האמונה הטהורה, כאחרון האינקוויזיטורים.

ובמקרה הנוכחי, ניתן לומר כי מבחינה משיחית, טוד ווייט הינו טיפוס הטרודוקס. הוא מתפלל עם קתולים וקורא להתאחד עם הכנסייה הקתולית, הוא מצהיר על עצמו שאינו חוטא כלל כישוע אלוהו וגם מאמין שלאחר צליבתו, ישוע ירד לגהינם לשלם עבור חטאי האנושות ושהוא נולד רק כבר אנוש: "הוא לא היה חי כאלוהים עלי אדמות".

ואם כולכם אחים באמונה, בבקשה מכם: הניחו לנו לחיות כיהודים ואל תעבדו עלינו. כולכם נוצרים, והגיע הזמן שתודו בזה!

הדפס