אודות יהודים משיחיים,הברית החדשה,וישוע המשיח.

כשהקהילה מודה שהיא כנסייה

יובל בילה שעות ארוכות בקהילות משיחיות והאמין בדרך זו.
הרצאה של כומר נוצרי בפטיסטי בקהילה הייתה המכה האחרונה שגרמה לתהליך ההתפקחות שלו.
אין יהדות משיחית, יש רק נצרות בתחפושת יהודית.
26/02/2017

המשיחיים תמיד אומרים שהם זרם ביהדות והם יהודים לגמרי.
ביקורו של הכומר פול וושר בקהילת "חסד ואמת" סותר את הטענה הנ"ל.
כפי שניתן לקרוא בויקיפדיה, וושר עומד בראש ארגון מיסיונרי בינלאומי, המבוסס בארה"ב ושיש לו גם שני מיסיונרים, יוצאי ברית המועצות, הפועלים מטעמו בישראל (כך לפי האתר של ארגון Heartcry שבראשו עומד וושר).
וושר קיבל את הסמכתו ממכללה בפטיסטית בטקסס. מאוד יהודי, נכון?

מסתבר, שבעת ביוקורו בארץ, העביר וושר סמינר בקהילה המשיחית "חסד ואמת" - כפי שניתן לראות בעמוד היוטיוב של הקהילה. בסמינר מעביר וושר שיעור על חיים משיחיים. מעניין לשמוע את התרגום לעברית, שמתחמק בצורה אלגנטית ממילים נוצריות. כך שוושר משתמש בביטוי "Converted” כדי לתאר אדם שהומר לנצרות, התרגום הוא "נושע". המילה Church (כנסייה) מתורגמת ל"קהילה". כאשר וושר מדבר על כך ש-50 אחוז מהאנשים בארה"ב מגדירים עצמם כנוצרים (Christians), התרגום הוא ש-50 אחוז מגדירים עצמם כ"משיחיים". על אף שטכנית, זהו תרגום נכון, כולנו יודעים ש-"chrisitians" זה נוצרים. אני מופתע לגלות ש-50 אחוז מארה"ב היא משיחית. כלומר, 50 אחוז מאזרחי ארה"ב חוגגים את פסח? שבועות? ראש השנה? אה, לא... המשיח שחרר אותנו מהתורה והגויים לא חייבים לשמור את המצוות.... בקיצור, נצרות.

אגב, קהילת חסד ואמת, מסתבר, מגדירה עצמה ככנסייה. ניתן לראות בסרטון הצגת הקהילה ביוטיוב, ששמו הוא "Church Presentation”. כלומר, הצגת הכנסייה:

ח

 אגב, לא ניתן למצוא באתר הקהילה אזכור לכך שהיא מגדירה עצמה יהודית, לכן אין כאן הטעייה, אך הקהילה היא חלק בלתי נפרד מהקילה המשיחית הגדולה בארץ שהרי מכנה את עצמה "יהדות משיחית".

הדפס