אודות יהודים משיחיים,הברית החדשה,וישוע המשיח.

חזון יעקב – כפר אוריה נחשך

המיסיונר הנודע, יעקב דמקני רכש לאחרונה חלקה בכפר אוריה, מושב בשפלת יהודה, סמוך לעיר בית שמש. התושבים מודאגים מנעיצת טלפיו של המיסיונר וחבורתו. במזכירות מרגיעים: "הוא הבטיח שהוא כבר לא מתעסק עם זה"... מיותר לציין שמדובר בהבטחת שווא, שכן בימים האחרונים דמקני נראה בפעילות מיסיונרית ברחבי הארץ.
22/06/2015
יעקב דמקני
יעקב דמקני

כפר אוריה הינו מושב שקט בשפלת יהודה שבו חיים בהרמוניה דתיים וחילונים. לאחרונה התערער השקט לאחר שנודע כי מיסיונר משיחי בשם יעקב דמקני רכש חלקה מכובדת במושב. החשדות התעוררו כאשר יעקב דיבר על מתנדבים נוצרים שיעזרו לתושבים במקום בכל צורה.

עיניהם של תושבים מודאגים שהכניסו את שמו של הרוכש הטרי לגוגל, כמעט חשכו... הם הבינו שאין מדובר בקבוצת נוצרים אוהבי ישראל תמימים השואפים לתרום למדינת ישראל, כפי שטען יעקב אלא בחבורת מיסיונרים שמודרכים על ידו לשכנע יהודים לקבל את אמונתם. בכפר אוריה ישנם תושבים המודאגים, ובצדק, כי זו תהיה תחילתה של השתלטות הדרגתית כפי שקורה בפוריה עילית, וכפי שקרה ביישובים כדים שבצפון השומרון והר עמשא שבדרום הר חברון. שם, רכשו המיסיונרים דירה ועוד דירה, בשיטת חבר מביא חבר והתוצאות שנגרמו בשל כך החלו עם שינוי מרקם האוכלוסייה במקומות הללו. בהמשך, התושבים הוותיקים שראו את ילדיהם חוזרים הביתה עם ספרות משיחית, כששמו של ישוע שגור בפיהם, לאחר שחבריהם החדשים טפטפו להם מסרים מן הברית החדשה, החלו התושבים לברוח מיישוביהם, ומותר לציין שגם ערך הדירות ירד מאוד.

האם זה יקרה גם בכפר אוריה? האם יעקב דמקני מתחיל להגשים את חזונו שכתב בספרו "למה דווקא אני" (עמוד 129): "לאט לאט נולד בי רצון עז להקים בארץ משהו כמו קיבוץ יהודי-משיחי שבו נצא בבוקר לעבוד את האדמה, ובערב נצא לבשר בערים הגדולות ונספר לעם ישראל על ישוע...".

לעבוד את האדמה בבוקר. לעבוד עבודה זרה בערב. להסית ולהדיח...

לדברי המזכירות של המושב, הוא הבטיח שלא תתקיים שום הטפה ושום פעילות משיחית בתחום כפר אוריה, אולם לא תתפלאו לדעת שגם הפעם אין אמת בדבריו של דמקני: בימים האחרונים הוא נראה שוב חורש את רחבי הארץ תוך כדי חלוקת חומרים מיסיונרים שונים.
מישהו כאן אינו דובר אמת!
יש ממה לדאוג!

עוד על יעקב דמקני:
כרוניקה של פשע
המורה והתלמיד הסורר
כת המטבילים

הדפס