אודות יהודים משיחיים,הברית החדשה,וישוע המשיח.

משיחי משׂיח לפי תומו

טעות בנמען חשפה את פרצופם האמיתי של המשיחיים.
על ההתכתבות התמימה בין משיחי מבולבל לארגון האנטי-מיסיונרי 'ג'ואיש יזראל'.
ותודה לקודי ארצ'ר
9/01/2015

קודי ארצ'ר, מיסיונר העובד עבור הארגון המשיחי 'רביבי ישראל', חשף בטעות את הבוס שלו, אשר אינטרטר, כמיסיונר המתמקד -בדרכי מרמרה- ביהודים דתיים.

ארצ'ר שלח דואר אלקטרוני ל-JewishIsrael בחודש שעבר, ב-17 לדצמבר, וביקש מהם להסיר את התואר "מיסיונר" מאחד מהסרטונים שלהם המציג את אינטרטר מרואיין על-ידי נציג של ארגון נוצרי. לא ברור מה חשב ארצ'ר, אך כנראה שהוא הסיק בתמימות כי מדובר באתר מיסיונרי.

איש צוות של JewishIsrael הגיב ושאל את ארצ'ר, "מה הבהלה סביב שימוש המונח "מיסיונר""?

אם חשבתם שארצ'ר התעשת, תקראו טוב איזו תשובה חושפנית ענה ארצ'ר:
"העבודה שאשר עושה היא בעצם עבודתו של מיסיונר. אין לנו בעיה עם המילה, ולאשר לא תהיה כל בעיה להגדיר את עצמו כמיסיונר, אבל מול האנשים הנכונים".

ארצ'ר המשיך להתלונן על הארגון אנטי-מיסיונרי 'יד לאחים' ומאמציהם לחשוף את אינטרטר ומעשיו – חבל שהוא שכח אותנו (קראו פה אודות אינטרטר).

הוא סיים באומרו: "לשכל יהודי ישראלי, המונח 'מיסיונר' אינו מעלה מחשבות חיוביות, וזה גם לא עוזר לבנות גשרים של הדברות בין אשר לבין אלה התוקפים אותו. במקום זאת, הם משתמשים במילה הזה נגדו. מכיוון שאשר פעול באינטנסיביות לקרב יהודים דתיים, יהיה מועיל מאוד שהמילה 'מיסיונר' לא יהיה קשור לשמו ברשת האינטרנט."

כמובן שאינטרטר אינו מסתיר את כוונותיו להעביר יהודים על דתם לחבריו ותומכיו הנוצרים, אולם יש לו כנראה עניין שהדבר לא ייחשף על ידי יהודים והוא מעדיף שהדבר יישאר בערפל – אסור שהמילה מיסיונר יוטבע עם דיוקנו.

ג'ואיש יזראל מקווה שההתכתבות התמימה לכאורה עם הארגון המשיחי-מיסיונרי 'רביבי ישראל' תשפוך אור חדש על זהותו ומטרותיו של המיסיונר המשיחי אשר אינטרטר, תרחיק ממנו אנשים ותגרום לו להודות על האמת ולקרוא לעצמו בשם ההולם אותו: מיסיונר.

ואנו מצטרפים לג'ואיש יזראל במסירת תודתנו העמוקה לקודי ארצ'ר שעזר לנו בעבודתנו בחשיפת האמת על היהודים המשיחיים.

להתכתבות המלאה לחצו כאן

הדפס