אודות יהודים משיחיים,הברית החדשה,וישוע המשיח.

כרוניקה של פשע - המשיחי יעקב דמקני עבריין בנייה

בניה בלתי חוקית היא מכת מדינה ואנשים ישרים לא היו מסתבכים אתה.
לכן לא התפלאנו כשנגד המשיחי יעקב דמקני הוצאו כתבי שני צווי הריסה מנהלים בעוון כך.
הצצה קלה לספרו מגלה כי מדובר בפושע סדרתי
23/08/2013
יעקב דמקני יורק על מפגין חרדי
יעקב דמקני יורק על מפגין חרדי

ביושר רב זכתה תופעת העבריינות והפשע של בנייה הבלתי חוקית בתואר המפוקפק "מכת מדינה". הביטוי המקראי "נעשה ונשמע", שבהקשרו המקורי מגלם אמון וציות של עם ישראל למצוותיו - קיבל בתחום התכנון והבנייה משמעות הפוכה לחלוטין – קודם נבנה, ואחר כך נשמע: סמל לזלזול בחוק ובהוראותיו.

היקף הבנייה הבלתי חוקית בארץ גדול מאוד, ומתרחש באזורים ובמגזרים שונים. התופעה לא פסחה גם על הכת של היהודים המשיחיים – למרות שאנשיה אוהבים להתהדר בצדיקות יתר - ולאחרונה, אחד מפעיליה הבולטים, יעקב דמקני, נתפס אף הוא כעבריין בנייה.

למעשה מקריאת ספרו, "למה דווקא אני", ניתן להיווכח שדמקני תמיד היה טיפוס עברייני רב תחומי. פריצה לדירות (עמוד 29), שוד חנויות (עמודים 46-47) וכדו', לפי הספר, חייו של דמקני הינה מסכת של שקרים, גנבות ומעשי מרמה.

בתעמולה שהוא מפיץ פה ושם ברשת המקוונת, הוא מרבה להשתלח בחרדים שלטענתו אינם משרתים בצבא. למרות שתמונותיו במדי צה"ל מעטרות את ספרו, שירותו הצבאי קוצר החל מהרגע שהוא ערק (עמוד 31). לאחר שהות בכלא הצבאי, החל דמקני להתנהג כחולה נפש על מנת להשתחרר על סעיף נפשי והצליח (32). יצוין כי לאחר שהגיע לאמונה המשיחית, הוא רצה לחזור לצבא ונמצא לא כשיר לשירות על ידי הפסיכיאטר (157-158).

אולם התחום שהוא מצטיין בו, הוא ללא ספק לשבור ליבן של נשים רבות מספור. אם נספור רק את הנשים שהוא מודה בקיומן... נגלה אדם שרלטן ואכזרי. ללא נקיפות מצפון, הוא ניצל תמימותה של בחורה אמריקנית שהתאהבה בו והציע לה נישואין כאשר המטרה היחידה הייתה קבלת אזרחות אמריקנית בלבד (מסוף עמוד 44 ו-45). מאוחר יותר נטש אותה, ללא הודעה מוקדמת והשאיר אותה עם בנה הפעוט בן ה-6 חודשים (סוף עמוד 47, 48, 49) - "אחרי הכול היו לי חלומות להגשים, וחיי נישואין עמדו בדרכי!"

לאחר שהגיע לאמונה המשיחית (יעני "נולד מחדש"), הכיר דמקני במהלך טיפול שיניים כואב, שיננית חיננית והחל כבר באותו יום לחיות עימה חיי מין חופשיים תוך כדי שהוא מטיף לה על ישוע (134) - שילוב מעניין...

אחר כך הוא הכיר עוד אישה, מישל. אולם העובדה שהם חלקו אמונה זהה - לא עזרה לה, והוא התגרש גם ממנה. לזוג, אגב, נולדו שני בנים שמעדיפים לא להיות בקשר עם אביהם.

ועכשיו, ללוח העיטורים שלו, ניתן להוסיף את תואר הכבוד "עבריין בנייה", כאשר כנגדו הוצאו שני צווי הריסה מנהלים על בנייה ללא היתר ברחוב יפת שבתל-אביב. כרוניקה של פושע.

הדפס