אודות יהודים משיחיים,הברית החדשה,וישוע המשיח.

ראש הקהילה המשיחית ועקיפת החוק

לטענת המיסיונר איתן שישקוף, ראש קהילת אוהלי רחמים שבקריות, החוק האוסר לשדל קטין להמיר דתו אינו חל על נערים מתחת לגיל 18 שמטיפים, ולכן יש להשתמש בהם ולהכשיר אותם על מנת להמיר דתם של נערים יהודים.
6/06/2013

איתן שישקוף המוכר כאחד מראשי קהילת "אוהלי רחמים" שבקריות, הינו מיסיונר נוצרי המועסק על-ידי כנסייה זרה מארה"ב.

"המיסיונרים שלנו מסביב לעולם"

בלשון המעטה נראה כי עצם עיסוקו בתשלום לשם מיסיון אינו עולה בקנה אחד עם החוק הישראלי המציין כי "המקבל או מסכים לקבל כסף, שווה כסף או טובת הנאה חומרית אחרת תמורת הבטחה להמיר דתו או לגרום לכך שאדם אחר ימיר דתו, דינו - מאסר שלוש שנים או קנס 30,000 לירות (כ-25.000 ₪)".
ואם כבר לא מצייתים לחוקים, אז למה לא ללמד לאחרים גם לעושת כן? והנה, לאחרונה פורסם מאמר בו יוצא שישקוף בהברקה חדשה והוא מסביר שאם ישנו חוק האוסר לבוגר לשדל קטין להמיר את דתו ("המשדל קטין, בפניה ישירה אליו, להמיר דתו, דינו – מאסר ששה חדשים" - סעיף 368ב), אז בואו נשתמש בנוער משיחי ונכשיר אותו על מנת להטיף לבני גילם - וכך נעקוף את החוק, נמיר את דתם ודעתם של נערי מדינת ישראל ונגדיל את "גוף המשיח".

"החוק אינו חל על הנוער המשיחי"

לחצו להגדלה

וכאן המקום להודות לשישקוף על כנותו, כאשר הוא מודה שהפיכתו של יהודי למשיחי פירושו המרת דתו - בסוף הגענו להסכמה!

לדברי שישקוף, השימוש בנוער משיחי ישראלי נובע מתסביך שלו בהיותו עולה ממדינה אחרת שעברית אינה שפת האם שלו, ושהתרבות הישראלית (ונראה שגם היהודית) זרה לו. שישקוף מסביר כי נקודה זו – המונעת ממנו ל'בשר' בקהלים נרחבים - משותפת גם לרוב 'היהודים המשיחיים' בארץ (נזכיר גם כי חוק השבות אינו חל על יהודי מומר ומשיחיים רבים משקרים במצח נחושה על מנת לזכות בסל קליטה על חשבון משלמי המיסים).
לעומת זאת, בניהם ובנותיהם של המומרים שגדלו בישראל מכירים את המנטאליות הישראלית, מדברים את שפתה, מושרשים בה היטב, ו"עדותם המרעננת כבר מוליכה את נוער ישראל לישוע".

הדפס