אודות יהודים משיחיים,הברית החדשה,וישוע המשיח.

יהודים משיחיים מסיתים נגד הכנסייה הקתולית

"ישראל - עבר, הווה ועתיד" הוא שמה של חוברת קומיקס המסיתה נגד הכנסייה הקתולית * כתובות האינטרנט והדוא"ל המודפסות מאחורי החוברת מפנים לאנדרו לואיס, יהודי משיחי, שהצליח להרגיז את חברי הכנסת כאשר שלח להם את הברית החדשה עם איומים באם לא יקבלו את אלוהותו של ישוע.
15/11/2012
חוברת ההסתה
חוברת ההסתה

אנדרו לואיס יצא מן האנונימיות בה היה נתון, כאשר שלח את הברית החדשה כשי צנוע לכל חבר כנסת. (עוד לפני שעשה זאת שליח הארגון הנוצרי המיסיונרי "החברה לכתבי קודש", ויקטור קלישר). מנבחרי הציבור עבר לואיס לחלוקה המונית, כששלח אל תיבות הדואר של כמה שיותר מאזרחי ישראל חוברת בשם "מידע חשוב לאזרחי ישראל", הנושאת בדף הכריכה שלה את סמלי המדינה, אך תוכנה מלא תעמולה משיחית, הכוללת (איך לא..?) הטפה ואיומים למי שידחה את המשיח, שהוא בעצם, על פי הבנתם, אלוהים עצמו - קרי ישוע בן הנגר מנצרת. לאחרונה החל לואיס לחלק חוברות קומיקס שבהן תעמולה אנטי-קתולית שקרית ודוחה – כאשר אותן חוברות מוצגות גם באתרי האינטרנט שבבעלותו.

"ישראל - עבר, הווה ועתיד" הוא שמה של חוברת הקומיקס. בתחילה מסופר בחוברת על האימפריות שרדפו את העם היהודי ו/או שרצו לכבוש את ארץ הקודש: מצרים, רומא, בבל, יוון, פרס ועוד. מדריכי התיירות – כך נכתב בחוברת - יכולים להתגאות בתפארת העבר בהצגת שרידי מבנים עתיקים, הספינקס, הקולוסאום, האקרופוליס... אולם אימפריות אלה חדלו מלהיות ונעלמו!
אך פתאום, ללא כל קשר, מתחילה בחוברת התקפה על הנצרות הקתולית הכוללת הבטחה שגם היא תושמד: "אלוהים ישמיד את הוותיקן ממש לפני בואו בשנית של ישוע".

המשפט הראשון שמתייחס לקתוליות מזעזע: "ב-1933, גרמניה הקתולית, משרתת הוותיקן, יצאה במסע ההשמדה ההמוני של המאה ה-20 ורצחה 6 מליון יהודים." - דברי חוברת ההסתה.

מתוך חוברת הקומיקס

מתוכן הדברים, מובן כי גרמניה קיימה את רצון הוותיקן בהשמדת היהודים, ש"גרמניה הקתולית" ביצעה עבור הכנסייה את רצונה בהשמדת היהודים. ראו כיצד הפכו את המילה "קתולית" לשם נרדף עבור "נאצית"!!

כרגיל, הנתונים ההיסטוריים והסטטיסטיים שוללים את הגרסא המשיחית: רק 43% מהגרמנים נמנו על מאמיני הדת הקתולית עם פרוץ מלחמת עולם השנייה בשנת 1939, ו-22,7% מאנשי האס אס היו קתולים. לכן הטיעון "גרמניה הקתולית" הופך להיות שקרי ובסיס להסתה ולשנאה כלפי הדת הקתולית.

לעומתה, הכנסייה הלותרנית הייתה גדולה, חזקה ומשפיע ביותר בגרמניה הנאצית. אין ספק שאידיאולוגיית הנאציזם שונה מזו של הכנסייה הלותרנית, אמנם, באותה התקופה, היה ניתן למצאו קווי דמיון ביניהם - ומכך מתעלמת החוברת באופן בוטה. התבטאויות של מרטין לותר, מייסד הזרם הלותרני כנגד היהודים, עוררה אולי השראה אצל היטלר. ספרו של מרטין לותר "על היהודים ושקריהם" קרא ל"פתרון הסופי" כ-500 שנה לפני חיבורו של "מיין קאמפף". רק כמה עשורים לאחר השואה, דחתה הכנסייה הלותרנית בפומבי את האנטישמיות וכתביו המפוקפקים של מייסדה.

אותה כנסייה לותרנית ששותפה מלאה, פעילה ותמידית לתנועת החרם נגד מדינת ישראל, אינה - כאמור - מוזכרת כלל כאויבת של ישראל בחומר התעמולה המחולק בחסות אנדרו לואיס. שם מצוין כאמור כי "האויב המסוכן ביותר של ישראל הוא הוותיקן"?!? טענה הנודפת ריח של קונספירציה...

מעניין איפה שיהודי משיחי מפיץ חומר הסתה המעוות את האמת היסטורית, ומעניין לא פחות מדוע בוחרים את הכנסייה הקתולית כמטרה כאשר יודעים שהעומד בראשה באותם שנים, האפיפיור פיוס ה-11, פרסם אנציקליקה בגנות הנאציזם. מצד שני, בו בזמן מתעלמים המשיחיים משיתוף הפעולה לו זכתה גרמניה מהכנסייה הלותרנית, מאמיניה וראשיה!?! ההסבר לכך נמצא אולי בקשר המיוחד המחבר בין הכנסייה הלותרנית ל"יהדות המשיחית": מספר קהילות משיחיות מתבססות במבנים השייכים לכנסייה הלותרנית (כדוגמת "שלהבת-יה" ו"קול ה' קורא" בירושלים, "בית אליהו" בחיפה, ועוד) קהילות משיחיות מסוימות מתנהלות על פי עקרונותיה של התיאולוגיה הלותרנית ("קהילת עמנואל" ו"בית עליון" בתל-אביב לדוגמה). ויש גם ראשי קהילות שהוסמכו לכמורה לותרנית כמו יוסף בן צבי, מנהיגה של קהילת "בת ציון" במעלה אדומים.

הקשר האדוק שבין הכנסייה הלותרנית לבין הקהילות המשיחיות בולט מדיי בכדי שיהודים משיחיים יצאו חוצץ נגדה ויאשרו את העובדות ההיסטוריות המזעזעות הכרוכות (בקהילות רבות) באמה התיאולוגית.. בעצם, מדובר ביותר מקשר אדוק, זו אותה גברת בשינוי אדרת. לכן עדיף למשיחיים לתקוף את "גרמניה הקתולית". מבחינתם זה כנראה "פוליטיקלי קורקט", ובוודאי יותר בטוח מבחינה כלכלית כאשר יודעים כי ארגוני מיסיון לותרניים תומכים ביהודים המשיחיים (המיסיון הדני לישראל, המיסיון השוודי לישראל, המיסיון הלותרני האבנגלי הפינית, המיסיון הלותרני הפיני, מיסיון הכנסייה הנורווגית בישראל, יד ולב ישראל... ועוד, כולם פועלים בישראל)

ונסיים בהערה אישית: האם נראה לכם שהתקפה על הכנסייה הקתולית מהווה דרך ראויה, הגיונית ולגיטימית על מנת להטיף ולשכנע יהודי ישראלי להצטרף לאמונה המשיחית? הזוי!

הדפס