אודות יהודים משיחיים,הברית החדשה,וישוע המשיח.

צפו: מטיף עטף בישוף בתורה ו"המליך" אותו

סרטון שהועלה ליוטיוב מתעד טקס שערך המטיף ראלף מסר, שבמהלכו עטף את הבישוף אדי לונג בגווילי תורה "שניצלו מאושוויץ" והניף אותו מכוסה בטלית.
"הוא עטוף במילות האל, חתום בדמו של המשיח, הוא המלך שבתוכו"
5/02/2012

בישוף כי ימלוך? מטיף דתי אמריקני המכנה עצמו רב "המליך" בישוף בפטיסטי באמצעות עטיפתו בגווילי תורה וכריכת טלית סביב כתפיו תוך שהוא משבח ומהלל את האל ואת טקס ה"משיחה". ראלף מסר, מטיף הדוגל ביהדות משיחית, עשה שימוש באלמנטים היהודיים בטקס שערך בשבוע שעבר באטלנטה, וזכה לכותרות באתרים רבים בזכות סרטון יוטיוב שמתעד אותו.
 

לונג המוכתר. "עכשיו הוא כבר לא אדם פשוט, הוא המלך שבו"

 

על פי האתר של מסר, הוא רב שעומד בראש "בית המדרש שמחת תורה". זוהי "קהילה של יהודים ולא-יהודים המאמינים בישוע המשיח" שמטרתה להפיץ את בשורתו של ישו ברחבי העולם, לקדם את לימודי העברית והתורה, להביא לשיבת השבטים האבודים לישראל ולסייע לאלמנות וליתומים על פי חזונו של ישו.
 
בסרטון, מסר מעלה לבמה את הבישוף אדי לונג. "בשם העם היהודי ארץ ישראל ואלוהי ישראל אני רוצה להדגים משהו", מצהיר מסר לפני שהוא פותח בטקס. אחר כך הוא טוען שאף כי לונג הוא נצר למשפחת עבדים, מוצאו מזרע כוהנים.
 

 

מסר מסביר לקהל מהם גווילי התורה שלטענתו מולטו מאושוויץ בדרך נס. עוזריו עוטפים את הבישוף בגווילים בטענה שהדבר נעשה למלכי ישראל. "הוא עטוף במילות האל, חתום בדמו של המשיח", מצהיר מסר. לקול תשואות הקהל מכנה המטיף את המעשה "משיחה מחדש" ומצהיר כי מעתה הבישוף מוגן מכל רע בכוחו של האל.
 
הבישוף שב לפני כחודש לעמוד בראש כנסיית "הלידה החדשה" הבפטיסטית באטלנטה, לאחר שבדצמבר התגרשה ממנו אשתו זה 21 שנה. במאי בשנה שעברה האשימו אותו ארבעה צעירים ב"התנהגות מינית בלתי הולמת" כלפיהם. הוא הכחיש את ההאשמות ובסופו של דבר הגיע איתם לפשרה מחוץ לכותלי בית המשפט.
 
אחרי ה"משיחה" מושיב מסר את הבישוף על כורסה ומניח טלית על כתפיו. הוא מעניק לו את התורה, "חוקת האל". ארבעה גברים חסונים מניפים את הכורסה שעליה האיש ומוליכים אותו על הבמה. "הוא כבר איננו איש פשוט, הוא המלך שבו", מכריז מסר.

 

עד כאן הכתבה --

 

יצוין כי יהודים משיחיים רבים אינם מזדהים עם ראלף מסר ומסריו.

הדפס