אודות יהודים משיחיים,הברית החדשה,וישוע המשיח.

קמפיין מיסיון חדש: חוברות כיס בתיבות הדואר

חומר מיסיונרי הגיע לתיבות הדואר של אזרחים בנהריה.
מסתבר שאין הרבה מה לעשות נגד מהלך כזה שעליו שילמו המסיונרים כחוק.
14/11/2011
צילום: Weblux
צילום: Weblux

אל תיבות הדואר של תושבים רבים מנהריה הוכנסה חוברת זעירה ובה תוכן מיסיונרי. על פי הערכות מדובר בראשיתו של קמפיין מסיונרי שצפוי להופיע בתיבות הדואר בכל רחבי המדינה. ביומן ערוץ 7 שוחחנו עם ישי בן שושן, תושב נהריה שנחרד לגלות את החוברת בתיבת הדואר שלו, ונחרד עוד יותר לגלות שהכול חוקי ואפילו מגובה בחוות דעת של היועץ המשפטי לממשלה.

בן שושן מספר שכאשר פתח את תיבת הדואר שלו מצא חוברת קטנה ותכולה בגודל של תעודת זהות אך עברה הרבה יותר. בתחילה חשב שמדובר בחוברת תורנית, אך כשפתח אותה גילה תוכן אחר לחלוטין. "חשבתי שמדובר בזה תורני אבל בפנים מצאתי ציטוטים מחזון יוחנן וממתי ובסוף גם משפטים שמסבירים למה היהודים לא צריכים להיות בארץ ישראל ולמה הגויים צריכים להתאחד ולהגיע לכאן".

עם החומר שבידו הלך בן שושן למנהל סניף הדואר כדי לברר מדוע הוכנס החומר לתיבתו. לדבריו מנהל הסניף אמר לו שגם הוא לא היה רוצה להכניס את החומר, אך מדובר בחובה על פי החוק וחובה זו אף מגובה בחוות דעתו של היועץ המשפטי לממשלה, עו"ד יהודה ויינשטיין.

כשפנה לרב העיר נאמר לו גם על ידי הרב כי אין דרך אחרת להיאבק בתופעת המיסיון בתיבות הדואר אלא לדווח על כך בתקשורת ולהזהיר את הציבור שלא ייכשל ויחשוב שמדובר בחומר יהודי, ובאשר לחוברות עצמן לשרוף אותן.

בן שושן מספר עוד שערך בירור נוסף אצל מקור מהימן (שתפקידו שמור במערכת) ועל פי הידוע לו נהריה נמצאת רק בראשיתו של הקמפיין, ומדובר במהלך מיסיונרי שצפוי לעבור על הארץ כולה ובימים הקרובים ימצאו אזרחים רבים נוספים ברחבי הארץ את חוברת המיסיון בתיבה הדואר שלהם.

לכתבה המקורית לחצו כאן

הדפס