אודות יהודים משיחיים,הברית החדשה,וישוע המשיח.

תגובה על דברי היהודים המשיחיים בתוכנית ששודרה בערוץ 1

אתמול שודרה בערוץ הראשון, תוכנית הנקראת "האח הגדול והיהודי". בתכנית סופר על קשריו לכאורה של משרד הפנים עם ארגון יד לאחים. אינני בא להגן על יד לאחים, אינני הדובר של הארגון, אינני מעורב בפעילותו ואף חולק לעיתים רבות על דרכי הפעילות והסברה שלו ולכן הוקם האתר הנוכחי, למרות שאני חייב להם תודה על כך שפתחו לי את העיניים וזכיתי לצאת מכת היהודים המשיחיים בזכות 3 מפעיליו. אני בא להתייחס כאן רק על דברי היהודים המשיחיים שהתראיינו לכתבה.
31/03/2011

אבנר בוסקי: "אנחנו לא שייכים לשום ארגון"

נכון להיום אבנר בוסקי ואשתו מפקחים על ארגון נוצרי בשם "Final Frontier Ministries", הנמצא בנשוויל במדינת טנסי שבארה"ב והמתעסק בין היתר בבישור, היינו הפצת תורת הברית החדשה בקרב יהודים וישראלים.

אבנר ורחל עסקו שנים רבות בבישור (הפצת מסרו של ישו), הקמת קהילות (משיחיות), הוראת המקרא (תנ"ך וברית חדשה), הלל וייעוץ רוחני (נוצרי). אבנר היה חבר פעיל בוועדה התיאולוגית של הועד המאוחד למשיחים בישראל, בוועד הארצי לבישור (הפצת תורת המשיחיים) בישראל, ומ-1986 ועד 1993 שימש גם כעורך שותף של "משכן": כתב עת תיאולוגי על הפצת הנצרות בקרב יהודים היוצא לאור בירושלים. בין השנים 1995-96 בני הזוג עמדו בראש קהילה משיחית בסנט פטרסבורג שברוסיה.
הדברים מובאים בקישור הבא:
http://www.gratefullygrafted.org/ministries/music/final_frontier.htm  

באתר ניתן לתרום גם עבור עשייתם של בני הזוג, היינו גם עבור הבישור. כזכור "המקבל או מסכים לקבל כסף, שווה כסף או טובת הנאה חומרית אחרת תמורת הבטחה להמיר דתו או לגרום לכך שאדם אחר ימיר דתו, דינו מאסר שלוש שנים או קנס...." – חוק העונשין תשל"ז-1977 סעיף 174ב'.

נוסף לכך: בוסקי נמנה על המייסדים של עמותת "שירת המדבר" יחד עם המיסיונר המשיחי איתן שישקוף (המוזכר בקישור זה).
מכל הנ"ל עולה כי אבנר קשור קשר הדוק לארגונים מיסיונריים שונים בניגוד לדבריו בתוכנית.

אבנר גם הציג הדפסה של דואר אלקטרוני שקיבל, ובו מאיימים עליו. לפי טענתו המייל נשלח על ידי 'יד לאחים', וכהוכחה לכך הוא מקריא את כתובת הדוא"ל המוזכרת בדף: "יד לאחים שטרודל נקודה סי או נקודה איי אל". מתברר כי בוסקי מחסיר כאן ביודעין קטע עיקרי מכתובת המייל - המילה "הוטמייל", אותה ניתן לראות מתנוססת לזמן קצר על מסך הטלוויזיה בעת הצגת המסמך המאיים...
כידוע, הוטמייל מהווה שירות דואר אלקטרוני חינם לכל דורש ובאפשרותו של כל אחד לפתוח מייל עם שם כזה או אחר. אין כאן ראיה אמיתית וקבילה מבחינה משפטית לגבי זהותו של שולח המייל, אלא אולי לחוסר יושרו של המקבל...

מושב יד השמונה הוצג כנרדף – האמת

אפרת טובול ואיתן מירון דברו על מאבקם של אנשי 'יד לאחים' כנגדם, אולם בלי להביא ראיה לכך. לטענתם פעילי 'יד לאחים' מתקשרים לאנשים המבקשים להזמין אירועים במקום, ומזהירים אותם. טענה זו מגוכחת בעליל וגובלת בפרנויה, כי לפיה ליד לאחים ישנו מערך בילוש מקצועי - "סוס טרויאני" בבית הארחה... וכי אנשי יד לאחים יודעים מי חפץ להתארח במקום?!

רדיפת דת אמיתית המופנית כלפי תושבי יד השמונה, עליה לא דיווחו בתכנית - ושמא העדיפו להעלים זאת ביודעין - נמצאת בשיאה כאשר ישנו חרם חמור כנגד אנשי המושב, ומתנהלת תעמולה זדונית כנגדם. אל תטעו, החרם לא מבוצע על ידי גורמים חרדים כאלו או אחרים, אלא על ידי ראשי קהילות משיחיות בשל דעותיהם ואמונותיהם השונות ותפיסתם המשיחית - השונה מהמקובל - של אנשי היישוב, ראו בהרחבה בקישור הבא: רדיפת יהודים משיחיים על-ידי יהודים משיחיים

וכאן המקום להזכיר כי מר סלו קפוסטה, תושב המושב ומנהל מכירות שם, סיפר בראיון בטלוויזיה הנורווגית מהתאריך 14/7/2004, כי תושבי יד השמונה מספרים לסועדים במסעדה ולמטיילים בגן התנ"כי אודות אמונתם - היינו שהם מיסיונרים...

ואם הכתבה ששודרה אתמול רצתה להתריע נגד תופעה הנראת בלתי דמוקרטית ואפילו לא חוקית, אל לנו לחשוב כי היהודים המשיחיים הינם אנשים ליבראלים השואפים לדמוקרטיה במובן זהה של ח"כ ניצן הורוביץ - הומוסקסואל מוצהר. ביד השמונה, בטוח והיו דוחים אותו - ראה בקישור הבא: ביטול מסיבת חתונה לסבית ביד השמונה.

אשר אינטרטר: "אנחנו לא משתמשים בשום אמצעים לא נכונים, לא מוסרים..."

ראה בנידון את הכתבה: "תשפטו אותנו לפי המעשים והערכים שלנו"

ירדן אלישיב: "הם החליטו לרדוף אותי... הביאו אותי למשרד שלהם... פשוט בכיתי, כי לא ידעתי מה לעשות זה היה נראה לי כמו נצח"

אני תוהה אם ירדן אינה מזוכיסטית... לאחר שהיא כל כך סבלה בעינויים נוראים במרתפי האינקוויזיציה החרדית, היא החליטה לבלות סוף שבוע בצימר טברייני, יחד עם פעילי 'יד לאחים' ומאמינים משיחיים לשעבר, כמותה וכמוני.

בצילום נראה מחייך סמנכ"ל יד לאחים, הרב ישראל
עם הכובע - מפנה גב למצלמה, בנימין קלוגר מחשובי הפעילים
בעיגול: ירדן אלישיב

מעניין איפה, שירדן לא סיפרה כי במשך תקופה עזבה את היהודים המשיחיים וקשרה קשר אדוק עם פעילי הארגון שהיום היא בוחרת להשמיץ.... סינדרום שטוקהולם?

ירדן אלישיב בשייט על הכינרת במסגרת סוף שבוע מאורגן על-ידי 'יד לאחים' - עם ארז, משיחי לשעבר
לסיפורו של ארז, לחצו כאן

 

הדפס