אודות יהודים משיחיים,הברית החדשה,וישוע המשיח.

יהודי משיחי נעצר לחקירה בגין הסתה

המיסיונר טוני סיימון עוקב לחקירה בגין הסתה בעת צעדת ירושלים החגיגית בחול המועד סוכות.
30/09/2010
המיסיונר טוני סיימון
המיסיונר טוני סיימון

כמידי שנה צועדים ברחובות ירושלים, אלפי נוצרים אוהדי ישראל בצעדה חגיגית המאורגנת על ידי העירייה על מנת להביע תמיכה במדינה.

נוצרים אלה מזוהים עם 'השגרירות הנוצרית הבינלאומית' ועם 'המרכז הנוצרי הציוני הבינלאומי', גופים שאינם מתעסקים בפעילות מיסיונרית, תורמים רבות לרווחת המדינה ואזרחיה, ופועלים למען תדמיתה של ישראל בעולם.

מאז ומתמיד השתתפותם של הנוצרים בצעדה גרם להתנגדויות על ידי גורמים שונים, החל מן קבוצות חרדיות, דרך תנועות פוליטיות, ועד... ליהודים המשיחיים.

ביום שלישי האחרון, יום הצעדה, נעצר לחקירה בגין הסתה טוני סיימון, ראש קהילת 'קול במדבר' בירושלים, הפועל כמיסיונר מטעם ארגון אמריקני בשם "תקוות ציון".

גם בשנים קודמות חילק סיימון תעמולה משיחית בעת הצעדה תוך כדי שהוא חותם עליה כביכול, בשם משתתפי הצעדה. סיימון אף העיז לחלק חומר בגנות "השגרירות הנוצרית הבינלאומית" בטענה כי עובדיה וחבריה אינם נוצרים כלל היות והם אינם מפיצים את הבשורה המשיחית בקרב יהודי ישראל.

ברור כי פעילות מיסיונרית בעת הצעדה בה משתתפת אלפי נוצרים אוהדי ישראל עלולה להכתים את השגרירות הנוצרית הבינלאומית ולהביא פליאה לגבי כנות כוונותיה האמיתיות בקרב ישראלים.

הדפס