אודות יהודים משיחיים,הברית החדשה,וישוע המשיח.

יום השואה: משיחיים פוסלים את 'יומנה של אנה פרנק'

אינקוויזיציה משיחית.
לפני מספר חודשים הוזכר באתר זה על שריפת הספרים של "הרי פוטר" על-ידי קבוצות משיחיות שונות ברחבי העולם: "הרי פוטר הינו אויבו של ישוע"... אין זה דבר חדש! כבר בעבר 'יומנה של אנה פרנק' נפסל לקריאה על ידי מאמינים משיחיים מפני שאנה פרנק סיפרה בו שאמרה לחבר: 'אינני מתכוונת שעליך להיות אדוק. אני מתכוונת שתאמין בדת כלשהי. לא חשוב איזו. צריך להאמין במשהו.' לדעתם זהו קטע 'אנטי-משיחי': על הציבור להאמן (אך ורק) באלוהים של הברית החדשה, היינו לישוע!
16/04/2015
ילדה עם השקפות ליבראליות מידי?
ילדה עם השקפות ליבראליות מידי?


אהרון לירון הינו איש חינוך, חבר האגודה להבנה בין-דתית, אשר חקר את הנצרות. לירון הוציא לאור ספר בשם 'הנצרות וארץ הקודש' הבוחן את יחסה של הנצרות לעם היהודי.
 
בספרו הוא מביא כי קבוצות משיחיות מסוימות מחזיקות ב"רשימות ספרים האסורים בקריאה משום שהמוסר המשתקף בהם פגום או שהשקפותיהם אינן 'משיחיות'.
 
"כך הם פוסלים את 'הקוסם מארץ עוץ', המלמד כי האדם יכול לסגל לעצמו תכונות חיוביות ולא שהאל נטע בו תכונות אלה. את 'סינדרלה' פסלו משום הקסמים הנזכרים בו. 'יומנה של אנה פרנק' נפסל מפני שאנה פרנק סיפרה בו שאמרה לחבר: 'אינני מתכוונת שעליך להיות אדוק. אני מתכוונת שתאמין בדת כלשהי. לא חשוב איזו. צריך להאמין במשהו.' לדעתם זהו קטע 'אנטי-משיחי'." 
  

הדפס