אודות יהודים משיחיים,הברית החדשה,וישוע המשיח.

למה הכומר מציע לעשות סקס בכל יום?

בגידות, זונות, חיים כפולים... סקס ורוק אנד רול הינם כנראה חלק מחייהם של כ-20 אלף המאמינים הפוקדים את הכנסייה המשיחית של הכומר אד יאנג בטקסס.
25/11/2008
התקרבות לאלוהים? (צילום רשימה: Borax)
התקרבות לאלוהים? (צילום רשימה: Borax)

יאנג, כומר אוונגליסטי, קרא לשבוע של "הזדווגות קהילתית" בקרב הזוגות הנשואים שהחל ב-16 בנובמבר, בעודו צועד אל מול מיטה ענקית, וצועק בקול גדול כי הגיע הזמן שחברי הכנסייה יחזירו את אלוהים אל חדר המיטות. המטרה היא להחזיר חיי מין נורמטיביים ומותרים לפי כתבי הקודש כדי לחזק את ברית הנישואים, היינו להתמקד בבן/בת הזוג ולא לסטות ליחסים אסורים המובילים לחיי חטא ובסוף לגיהנם. "היום אנחנו מתחילים את ה'סקספרימנט': שבעה ימים של סקס", אמר יאנג. "נחמד איך לעבור מקיטורים על המצב הכלכלי, להוצאת קיטור אחרת לגמרי".
 
 לאחר שבוע סוער, חברי הקהילה התאספו אתמול על-מנת לצפות בטקס חגיגי אותו העבירו יאנג ואשתו, ליזה, ששודר על-פני מסכי ענק. ליזה, בג'ינס הדוק ומגפים שחורים, אמרה כי אחרי שבוע של יחסי מין בכל יום, או קרוב לזה, "חלקנו מחייכים". "לאחרים", לדבריה, למשל אלה הסובלים מאין-אונות, התמכרות לפורנוגרפיה ושאר הלבבות השבורים, "היה שבוע עם מעט כאב, אך בתקווה גם לא מעט חמלה". (שימו לב, אשת הכומר מודה כיש מבין חברי הקהילה המכורים לפורנו...)
 
יאנג שהתלהב מהפרויקט, כנראה מאושר מהתוצאות הראשונות, והוא מעודד קהל חסידיו: "תמשיכו עם מה שעשיתם במהלך השבוע", אמר. "אנחנו צריכים לנסות להכפיל את האינטימיות שיש בחיי הנישואים. וכשאני מדבר על אינטימיות, אני לא מתכוון להחזקת ידיים בפארק או לעיסוי בגב".
 
לטענת יאנג, שנשוי כבר מעל ל-20 שנה ואב לארבעה ילדים, קיום יחסי מין יכול לקרב את האדם לאלוהים ולבן או בת זוגו. יחסי המין ישפרו גם את ההספק בעבודה, ימנעו פרשיות אהבים מחוץ לנישואים, וישאירו רושם של זוג הורים אוהב על הילדים – דבר שיספק להם מודל לחיקוי לכשיתבגרו. (יצוין כי מתוך דברי הכומר יש הודאה על כך שיש מאמינים נשואים המקיימים יחסים מחוץ למסגרת הנישואין)
 
לכומר הנמרץ, אגב, יש גם פתרון עבור הרווקות והרווקים, והוא לא מפתיע במיוחד. "בנוגע לרווקים", אמר, "אני לא יודע, נסו לאכול עוגת שוקולד". (אכן כאן יש בעיה.... לרווקים ולבנות מידיין אין פתרון).

 

לדיווח המקורי באתר Y-net לחצו כאן

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים