אודות יהודים משיחיים,הברית החדשה,וישוע המשיח.

ארה"ב: מטיפים משיחיים ערכו תפילה למען מות אובמה

"אם יש לך מנהיג רשע, אתה מתפלל שהשטן יעמוד לצדו ומבקש מאלוהים להפוך את ילדיו ליתומים ואת אשתו לאלמנה, ושכהונתו תהיה קצרה", אמרו.
17/02/2010

נשיא ארה"ב ברק אובמה ניצל את יום הנשיאים לחופשה קצרה בקמפ דיוויד, אך אחדים משונאיו החליטו לנצל את היום לשאת תפילות למותו.

התופעה של תפילה למות הנשיא אובמה נהפכה לתעשייה חולנית עבור נוצרים משיחיים רבים בארה"ב. שיטת הפרסום שלהם נעשה על-ידי מדבקות, חולצות ואף דובים עליהם מתנוססת הסיסמה "התפללו עבור אובמה" עם הוספה קטנה שהיא הפנייה למזמור תהילים 109:8... שם קוראים "יִהְיוּ-יָמָיו מְעַטִּים, פְּקֻדָּתוֹ יִקַּח אַחֵר." והמזמור ממשיך: "יִהְיוּ-בָנָיו יְתוֹמִים וְאִשְׁתּוֹ אַלְמָנָה".

כאמור, ביום הנשיאים, פנו מטיפים משיחיים למיניהם לצאן מרעיתם להתפלל עבור הנשיא אובמה. כך למשל, סטיבן אנדרסון, מטיף בפטיסטי מאריזונה, ווילי דרייק, מטיף מקליפורניה, פנו לבאי הכנסיות שלהם באמצעות הדואר האלקטרוני והפצירו בהם להתפלל למותו של הנשיא בטענה כי "זה צו השעה".

דרייק שבעבר הביע רגשי שמחה אודות הרצח של ג'ורג' טילר, הרופא המבצע הפלות ממדינת קנזס, אינו סתם מטיף שולי אלא הוא שימש כסגן נשיה משנה בוועידה הבפטיסטית הדרומית (Southern Baptist Convention) בשנות 2006 ו-2007.

"אם יש לך מנהיג רשע, אתה מתפלל שהשטן יעמוד לצדו ומבקש מאלוהים להפוך את ילדיו ליתומים ואת אשתו לאלמנה, ושכהונתו תהיה קצרה", כך הסביר דרייק את הדברים לכתב של האתר "דיילי ביסט". אנדרסון לא היה עדין יותר ואמר שהוא אינו קורא לאלימות אך הוא מקווה שהנשיא אובמה ימות מסרטן המוח: "אני לא רוצה שיהפוך לקדוש מעונה, אנחנו לא צריכים חג לאומי נוסף. אני רוצה לראות אותו גוסס, כמו טד קנדי מסרטן המוח."

עוד יגידו בקהילות כי "אלוהים הוא אהבה".... 

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים