אודות יהודים משיחיים,הברית החדשה,וישוע המשיח.

מיסיונרים טוענים כי אשת סגן שר החוץ "משלהם"

אן איילון, אשת סגן שר החוץ, דני איילון, הופיעה בערוץ טלוויזיה מיסיונרי "Daystar".
המטיף צ'רלס קארין מעיד כי היא מנצלת את מעמדה כאשת דמות דיפלומטית כדי להטיף לאמונה בישו.
דוברת סגן שר החוץ מכחישה.
19/05/2009
אן איילון בתוכניתו של מארק לאמב בערוץ דייסטאר
אן איילון בתוכניתו של מארק לאמב בערוץ דייסטאר

 האם אן איילון היא מיסיונרית? אתר האינטרנט "Israel Insider" מדווח על איילון כמי שמשתמשת במעמדה כאשת מנהיג כדי להפיץ את הבשורה של ישו ונואמת בפני נציגים יהודים בכירים, ביניהם נעה מרידור, בפני כתבים בוושינגטון ובפני דמויות בינלאומיות אחרות. דווח כי איילון מספרת בנאומיה על אהבתה לישו ואף הצליחה להעניק הסבר טוב לגבי טבעו המשולש של אלוהים.

איילון סיפרה בראיון לערוץ הטלוויזיה המיסיונרי "Daystar" כי היא פועלת להידוק הקשרים בין הקהילה היהודית ובין הקהילה הנוצרית. כמו-כן סיפרה על אהבתה לישראל ולתושביה. איילון סיפרה כיצד פגשה את בעלה בישראל ואמרה שלא הפריעה לו העובדה שאינה יהודיה. "האמונה היהודית היא שורשה של האמונה הנוצרית, זה מה שלמדנו", אמרה.

מדבריו של מי שצפה בנאומיה של אן איילון, צ'רלס קארין: "ישבתי שם המום. מעולם לא חזיתי בכזו עדנה, כזה יופי רוחני, כזו אצילות. אף אחד לא יכול היה לבקר את קסמה". אותו צופה אמר כי בין האנשים שבאו לשמוע את נאומה של איילון הייתה אשת השגריר הישראלי הנכנס, נעה מרידור. "היא האזינה בהקשבה", אמר. "למעלה מכך, תהיתי בהתרגשות: איזו השפעה יכולה להיות לאישה כזו אם תהפוך לאשת ראש הממשלה הישראלי!”

דוברת סגן השר מוסרת כי הדברים אינם נכונים ולא נאמרו ע"י גב' איילון.

אן איילון, אשתו של סגן שר החוץ דני איילון, לשעבר שגריר ישראל בארה”ב, חיה בוושינגטון. כאשת השגריר בין השנים 2006-2002 ערכה הרצאות רבות ברחבי ארה”ב בנושא ישראל והבעיות עימן היא מתמודדת ותמכה בהידוק הקשרים בין ארגונים אמריקניים לבין ארגונים ישראלים. איילון סיימה את לימודיה באוניברסיטת מישיגן והיא בעלת תואר שני ביחסים בינלאומיים מאוניברסיטת באולינג גרין באוהיו.

שמה עלה לכותרות בשנת 2005 כאשר בתחקיר שפורסם בידיעות אחרונות נטען, כי אן איילון מתנהגת בגסות רוח כלפי עובדים בבית השגריר, מפטרת עובדים באופן שרירותי, וגורמת לבזבוז כספי ציבור. השגריר ורעייתו הכחישו, מכל וכל, את הטענות נגדם. מנגד טענה אן איילון, כי רעיית שר החוץ דאז, ג'ודי שלום ניר מוזס, היא העומדת מאחורי הכפשתה, כביכול, בטענת התעמרות בעובדים - משיקולים זרים.

באותו זמן נמתחה ביקורת על בעלה, שכיהן אז כשגריר על שפיטר את עוזרו משום שלא אירגן פגישה בין מדונה שהייתה אז בארץ לבין ג’ודי.

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים